Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Супервізія працівників психологічної служби
Супервізія працівників психологічної служби

Поділитися новиною:

Супервізія працівників психологічної служби

11 грудня 2017 року на базі Чугуївського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» №8 відбулося засідання супервізійної групи практичних психологів та соціальних педагогів навчальних закладів міста.

 

Захід бу організований з метою надання методичної допомоги фахівцям у практичній роботі з усіма учасниками навчально–виховного процесу – дітьми, батьками, педагогами, підвищення кваліфікації і обміну досвідом.

Під час  роботи спеціалістами були використані наступні методи: інформування, брейнстормінг, консультування, казкотерапія і групове обговорення. У тісному колі психологи ознайомилися з проблемами колег, які найбільше турбують їх, і виділили найбільш актуальні, з якими й працювали протягом супервізійної зустрічі.

Завершилася супервізія складанням казки й відпрацюванням її епізодів за ролями, що подарувало всім присутнім гарний настрій і позитивні емоції. На завершення всі спеціалісти  погодилися, що супервізія – це зовсім не екзамен, а дуже корисна форма роботи, що не лише вказує на зони професійного розвитку психологів, а й підтримує, надихає на подальшу роботу.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2962 | Переглядів: 79Дата публікації: 16:24 12.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих