Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Практичний семінар з питань створення комфортного інклюзивного освітнього середовища
Практичний семінар з питань створення комфортного інклюзивного освітнього середовища

Поділитися новиною:

Практичний семінар з питань створення комфортного інклюзивного освітнього середовища

13.12.2017 року в Чугуївській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 7 відбувся практичний семінар для практичних психологів і соціальних педагогів, які вже другий рік поспіль працюють над актуальною темою сьогодення: «Психолого-педагогічний супровід психічного та розумового розвитку дітей з особливими освітніми потребами».

 

У ході семінару обговорювались алгоритм втілення цінностей інклюзії, сучасне законодавче забезпечення освіти дітей з особливими освітніми потребами, особливості створення комфортного інклюзивного освітнього середовища та інші актуальні питання інклюзивної освіти. Також працівники психологічної служби онлайн долучились до участі у вебінарі  «Особливості організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах дітей із спектром аутизму», який проводився Центром практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя ХАНО і КУ «Харківська  обласна психолого-медико-педагогічна консультація».

Під час практичної частини семінару для його учасників практичним психологом ЗОШ № 4 Нестеренко Г.С. був проведений майстер-клас, що продемонстрував методи і прийоми, які використовує спеціаліст під час  здійснення корекційно-розвивальної роботи у роботі з дітьми з затримкою психічного розвитку. Майстер-клас пройшов дуже активно, працівники психологічної служби брали участь в обговоренні складних питань організації роботи корекційного педагога, ділились своїми практичними напрацюваннями.

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2983 | Переглядів: 29Дата публікації: 17:03 14.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
24.01.2018
10:00 - Актив м.Чугуєва Актив м.Чугуєва Організатор:Красільнікова Т.В. Час проведення:24.01.2018 10:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
13:00 - Спортивні змагання з футзалу Спортивні змагання з футзалу Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:24.01.2018 13:00 Місце проведення:ДЮСШ
26.01.2018
день - Участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти Участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:26.01.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
10:00 - Пленарне засідання Чугуївської міської ради Пленарне засідання Чугуївської міської ради Організатор:Нежид Н.С. Бойко О.О. Час проведення:26.01.2018 10:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
16:00 - Освітянські вечорниці Освітянські вечорниці Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Коротич І.В Час проведення:26.01.2018 16:00 Місце проведення:КБ ЗОШ
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих