Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Діти міста передали подарунки в зону АТО
Діти міста передали подарунки в зону АТО

Поділитися новиною:

Діти міста передали подарунки в зону АТО

15 грудня в Чугуївській ЗОШ № 2 учні й педагоги закладів середньої освіти міста, представники дошкільної та позашкільної освіти зібралися разом, щоб долучитися до акції з нагоди Дня Святого Миколая під назвою "Коли ми разом".

 

Мета благодійного заходу, що об'єднав дітей та дорослих,  - створити атмосферу свята для дітей, соціально незахищених осіб та військових, що перебувають в Красногорівці Донецької області, передавши їм подарунки: іграшки, солодощі, предмети першої необхідності та ін.

Учні чугуївських шкіл, окрім подарунків, підготували теплі слова, побажання, вірші для маленьких і дорослих жителів прифронтового містечка. До  побажань учнів долучилася й начальник відділу освіти М.В. Проценко, подякувавши всім учасникам акції та волонтерам.

Зібрані в ході благодійної акції подарунки були передані членам громадської організації "Наш вибір"  О.А. Посунько та А.І.Пазію, які напередодні Дня святого Миколая відвезуть їх до Красногорівки .

 

Альбом: Діти міста передали подарунки в зону АТО Альбом: Діти міста передали подарунки в зону АТО Альбом: Діти міста передали подарунки в зону АТО Альбом: Діти міста передали подарунки в зону АТО
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2989 | Переглядів: 63Дата публікації: 09:47 16.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих