Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Майстер-клас в бібліотеці
Майстер-клас в бібліотеці

Поділитися новиною:

Майстер-клас в бібліотеці

Зараз у всіх будинках вже повним ходом йде підготовка до новорічних свят. А яке ж перше свято зими для дітей? Що за день такий чудовий настане 19 грудня? Правильно! День Святого Миколая!

Так, працівники бібліотеки для дітей разом з учнями 1-В класу ЗОШ №1 почали готуватися до свят, до Дня Святого Миколая на новорічному майстер-класі з паперової витинанки.

Багато людей прикрашають до свята вікна свого будинку, використовуючи для цього звичайні прикраси. Ми запропонували дітям змайструвати оригінальні новорічні витинанки, щоб урізноманітнити традиційний декор.

Батьківщиною вититанок є Китай. Саме там майже 2 тисячі років тому з'явився матеріал для виготовлення виробів – папір. Оскільки папір був в той час дуже дорогий, то цим видом мистецтва займалися тільки багаті люди. Понад 200 років тому мистецтво вирізання з паперу прийшло у сільську місцевість України, Білорусії, Польщі, Литви, Росії. У кожній країні існують свої особливості техніки, а її назва зазнала зміни: витинанки, вицінанки, виклеянки – все це одне і те ж.

Традиційною прикрасою вікон завжди були сніжинки. Але далеко не всі знають про те, що існує цілий напрям в рукоділлі, де головним завданням майстра є правильне вирізання складних деталей, якими після прикрашають вікна й стіни.

І щоб порадувати Святого Миколая, працівники бібліотек разом з дітьми вирізали, досить складні для першокласників прикраси на вікна у формі янголят.

Завдяки таким прикрасам, вікна в оселях діточок перетворюються на сторінки казкової книги з неймовірними героями і гарними фігурками.

Альбом: Майстер-клас в бібліотеці Альбом: Майстер-клас в бібліотеці Альбом: Майстер-клас в бібліотеці Альбом: Майстер-клас в бібліотеці Альбом: Майстер-клас в бібліотеці Альбом: Майстер-клас в бібліотеці
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2995 | Переглядів: 92Дата публікації: 16:56 18.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих