Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Майстер-клас в бібліотеці
Майстер-клас в бібліотеці

Поділитися новиною:

Майстер-клас в бібліотеці

Зараз у всіх будинках вже повним ходом йде підготовка до новорічних свят. А яке ж перше свято зими для дітей? Що за день такий чудовий настане 19 грудня? Правильно! День Святого Миколая!

Так, працівники бібліотеки для дітей разом з учнями 1-В класу ЗОШ №1 почали готуватися до свят, до Дня Святого Миколая на новорічному майстер-класі з паперової витинанки.

Багато людей прикрашають до свята вікна свого будинку, використовуючи для цього звичайні прикраси. Ми запропонували дітям змайструвати оригінальні новорічні витинанки, щоб урізноманітнити традиційний декор.

Батьківщиною вититанок є Китай. Саме там майже 2 тисячі років тому з'явився матеріал для виготовлення виробів – папір. Оскільки папір був в той час дуже дорогий, то цим видом мистецтва займалися тільки багаті люди. Понад 200 років тому мистецтво вирізання з паперу прийшло у сільську місцевість України, Білорусії, Польщі, Литви, Росії. У кожній країні існують свої особливості техніки, а її назва зазнала зміни: витинанки, вицінанки, виклеянки – все це одне і те ж.

Традиційною прикрасою вікон завжди були сніжинки. Але далеко не всі знають про те, що існує цілий напрям в рукоділлі, де головним завданням майстра є правильне вирізання складних деталей, якими після прикрашають вікна й стіни.

І щоб порадувати Святого Миколая, працівники бібліотек разом з дітьми вирізали, досить складні для першокласників прикраси на вікна у формі янголят.

Завдяки таким прикрасам, вікна в оселях діточок перетворюються на сторінки казкової книги з неймовірними героями і гарними фігурками.

Альбом: Майстер-клас в бібліотеці Альбом: Майстер-клас в бібліотеці Альбом: Майстер-клас в бібліотеці Альбом: Майстер-клас в бібліотеці Альбом: Майстер-клас в бібліотеці Альбом: Майстер-клас в бібліотеці
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2995 | Переглядів: 75Дата публікації: 16:56 18.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
27.04.2018
08:00 - І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Ганзенко В.В. Час проведення:27.04.2018 08:00 Місце проведення:КБ ЗОШ
14:00 - «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:27.04.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
15:00 - Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:27.04.2018 15:00 Місце проведення: КЦ «ІМІДЖ»
28.04.2018
10:00 - Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Губарь І.Л. Час проведення:28.04.2018 10:00 Місце проведення:Стадіон «Олімп»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих