Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!
З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Поділитися новиною:

З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Прийшов Миколай - святам двері відчиняй! День Святого Миколая - чудовий вісник новорічних свят, якого особливо полюбляють діти.

     Найкращий подарунок для дитини – це свято та солодощі.  Тож, щоб не порушувати традиції, Чугуївським міським центром соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді до Дня Святого Миколая організовано акцію «Діди Морози – волонтери»,   в межах якої, відвідано та поздоровлено дітей, які через стан свого здоровʼя, навчаються вдома та інші заходи. Загалом, шматочок щастя  в цей день отримали прийомні діти та діти-вихованці дитячого будинку сімейного типу,  мешканці соціального гуртожитку,  діти-сироти, та діти, позбавлені батьківського піклування, що навчаються у професійних ліцеях міста.

         Разом з щирими привітаннями  щастя, добра та злагоди, всі отримали солодкі подарунки від міського голови Г.М.Мінаєвої

    

Усіх вітаємо з Днем Святого Миколая!

Альбом: З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Альбом: З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Альбом: З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Альбом: З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3007 | Переглядів: 141Дата публікації: 11:21 20.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих