Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві
Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві

Поділитися новиною:

Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві

Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві за традицією відкрив Парад Дідів Морозів та Снігуроньок, в якому взяли участь вихованці та педагоги закладів освіти міста. Парад пройшов у день Святого Миколая та передував відкриттю Головної ялинки Чугуєва, що прикрашає Соборну площу рідного міста!

Чугуївський будинок дитячої та юнацької творчості цього року став Оселею Святого Миколая для малюків міста. Навчальні кабінети, сходини,танцювальна зала  перетворилися у казкові кімнати. У Майстерні Святого Миколая привітні майстрині навчають дітей  мистецтву створення вітальної листівки, декорування імбирного  печива-Миколайчика. У Вітальні Святого Миколая живе казковий Миколай, слухає вірші дітей, пише з ними листи Діду Морозу, роздає подарунки слухняним дітям.

У імпровізованій актовій залі оживає знайома новорічна казка великого Гофмана «Лускунчик» у виконанні вихованців театрального гуртка «Прем’єра».

Глядачі сміються, переживають, радіють разом з юними акторами. А батьки говорять слова подяки у адресу педагогів Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості. Бо тут живе добро. І не тільки у новорічні дні у Оселі Святого Миколая.                      

Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3026 | Переглядів: 72Дата публікації: 13:37 22.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
17.01.2018
день - Ювілейний вечір Б. Чичибабіна «Обязательство жить» Ювілейний вечір Б. Чичибабіна «Обязательство жить» Організатор:Вінник Т.С. Цибульник О.В. Проценко О.І Час проведення:17.01.2018 (протягом дня) Місце проведення:Чугуївська ЦБ ТІЦ
14:00 - Зустріч з вдовами чугуївських військовослужбовців, що загинули в зоні АТО Зустріч з вдовами чугуївських військовослужбовців, що загинули в зоні АТО Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В. Час проведення:17.01.2018 14:00 Місце проведення:Територіальний центр
19.01.2018
день - «Хрещенські посиденьки» - вечір відпочинку для мешканців міста «Хрещенські посиденьки» - вечір відпочинку для мешканців міста Організатор:Вінник Т.С. Цибульник О.В. Ващук Я.А. Час проведення:19.01.2018 (протягом дня) Місце проведення:КУ КЦ «ІМІДЖ»
день - Відкриття виставки живопису харківського художника, учасника Міжнародного ре пінського пленеру, Федяєва Олександра Відкриття виставки живопису харківського художника, учасника Міжнародного ре пінського пленеру, Федяєва Олександра Організатор:Вінник Т.С. Цибульник О.В. Ващук Я.А. Час проведення:19.01.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»
16:00 - Новорічний бал старшокласників Новорічний бал старшокласників Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Коротич І.В. Час проведення:19.01.2018 16:00 Місце проведення:КУ КЦ «ІМІДЖ»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих