Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві
Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві

Поділитися новиною:

Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві

Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві за традицією відкрив Парад Дідів Морозів та Снігуроньок, в якому взяли участь вихованці та педагоги закладів освіти міста. Парад пройшов у день Святого Миколая та передував відкриттю Головної ялинки Чугуєва, що прикрашає Соборну площу рідного міста!

Чугуївський будинок дитячої та юнацької творчості цього року став Оселею Святого Миколая для малюків міста. Навчальні кабінети, сходини,танцювальна зала  перетворилися у казкові кімнати. У Майстерні Святого Миколая привітні майстрині навчають дітей  мистецтву створення вітальної листівки, декорування імбирного  печива-Миколайчика. У Вітальні Святого Миколая живе казковий Миколай, слухає вірші дітей, пише з ними листи Діду Морозу, роздає подарунки слухняним дітям.

У імпровізованій актовій залі оживає знайома новорічна казка великого Гофмана «Лускунчик» у виконанні вихованців театрального гуртка «Прем’єра».

Глядачі сміються, переживають, радіють разом з юними акторами. А батьки говорять слова подяки у адресу педагогів Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості. Бо тут живе добро. І не тільки у новорічні дні у Оселі Святого Миколая.                      

Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у Чугуєві
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3026 | Переглядів: 130Дата публікації: 13:37 22.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих