Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Змагання відкритої особистої першості м.Чугуєва з пішохідного туризму
Змагання відкритої особистої першості м.Чугуєва з пішохідного туризму

Поділитися новиною:

Змагання відкритої особистої першості м.Чугуєва з пішохідного туризму

24 грудня в спортивній залі Чугуївської ЗОШ №1 відбулися змагання VІІІ відкритої особистої Першості м.Чугуєва з пішохідного туризму в закритому приміщенні.

 

В змаганнях взяли участь 20 кращих туристів-спортсменів Харківської області у двох вікових групах:  "Школярі" (2001 – 2004 р.н.) та "Молодь" (2000 р.н. і старші).

Цього року позмагатись та помірятись силами в подоланні туристської «Смуги перешкод» приїхали пішохідники з Студенокського НВК Ізюмського району, вихованці Чугуївського районного ЦТКЕУМ, студенти Харківської Академії Фізичної Культури, Національного Університету цивільного захисту України, Харківського Авіаційного Інституту, Університету Національної Гвардії України  та гуртківці ЦТК м.Чугуєва. У змаганнях взяли участь п'ять «Кандидатів у майстри спорту», 4 учасників мали І-й розряд та решта ІІ і ІІІ спортивні розряди. Також усі учасники радо вітали юних туристів з м.Борової, які приїхали повболівати та повчитись у більш досвідчених друзів туристської майстерності.

На дистанції особистих змагань учасникам необхідно було подолати: в старшій групі «Молодь» – 14 етапів з яких 6 з самонаведенням, в групі «Юніори» - 12 етапів – 4 з самонаведенням. Усі учасники успішно подолали дистанції ІІ та ІІІ класу і вклалися в контрольний час.

В напруженій боротьбі місця розподілились наступним чином:

Група «Молодь»:

Чоловіки -

І - е місце – Микалюк Павло (ХАІ)

ІІ- е місце – Колісниченко Денис (Чугуїв, ЦТК)

ІІІ-є місце – Бабаєв Вячеслав (Студенокський НВК)

Жінки –

І - е місце – Шевченко Маргарита (ХДАФК)

ІІ- е місце – Онацька Анастасія (НУЦЗУ)

Група «Школярі»:

Юнаки -

І - е місце – Кудрявський Артем (Чугуїв, ЦТК)

ІІ- е місце – Майстровий Олексій (Чугуїв, ЦТК)

ІІІ-є місце – Кривобородий Владислав (Чугуїв, ЦТК)

Дівчата –

І - е місце – Голуб Вікторія (Чугуїв, ЦТК)

ІІ- е місце – Іванова Дар'я (Чугуївський районний ЦТКЕУМ)

ІІІ-є місце – Цапок Каміла (Студенокський НВК)

Усі учасники змагань отримали пам'ятні вимпели, а призери були нагороджені грамотами та медалями від Чугуївського центру туризму та цінними подарунками від спонсору змагань, магазину "Клуб путешественников" (м.Харків).

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо успіхів в майбутніх стартах на туристських дистанціях.

 

Альбом: Змагання відкритої особистої першості м.Чугуєва з пішохідного туризму Альбом: Змагання відкритої особистої першості м.Чугуєва з пішохідного туризму Альбом: Змагання відкритої особистої першості м.Чугуєва з пішохідного туризму
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3047 | Переглядів: 50Дата публікації: 09:56 27.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
27.04.2018
08:00 - І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Ганзенко В.В. Час проведення:27.04.2018 08:00 Місце проведення:КБ ЗОШ
14:00 - «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:27.04.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
15:00 - Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:27.04.2018 15:00 Місце проведення: КЦ «ІМІДЖ»
28.04.2018
10:00 - Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Губарь І.Л. Час проведення:28.04.2018 10:00 Місце проведення:Стадіон «Олімп»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих