Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Змагання відкритої особистої першості м.Чугуєва з пішохідного туризму
Змагання відкритої особистої першості м.Чугуєва з пішохідного туризму

Поділитися новиною:

Змагання відкритої особистої першості м.Чугуєва з пішохідного туризму

24 грудня в спортивній залі Чугуївської ЗОШ №1 відбулися змагання VІІІ відкритої особистої Першості м.Чугуєва з пішохідного туризму в закритому приміщенні.

 

В змаганнях взяли участь 20 кращих туристів-спортсменів Харківської області у двох вікових групах:  "Школярі" (2001 – 2004 р.н.) та "Молодь" (2000 р.н. і старші).

Цього року позмагатись та помірятись силами в подоланні туристської «Смуги перешкод» приїхали пішохідники з Студенокського НВК Ізюмського району, вихованці Чугуївського районного ЦТКЕУМ, студенти Харківської Академії Фізичної Культури, Національного Університету цивільного захисту України, Харківського Авіаційного Інституту, Університету Національної Гвардії України  та гуртківці ЦТК м.Чугуєва. У змаганнях взяли участь п'ять «Кандидатів у майстри спорту», 4 учасників мали І-й розряд та решта ІІ і ІІІ спортивні розряди. Також усі учасники радо вітали юних туристів з м.Борової, які приїхали повболівати та повчитись у більш досвідчених друзів туристської майстерності.

На дистанції особистих змагань учасникам необхідно було подолати: в старшій групі «Молодь» – 14 етапів з яких 6 з самонаведенням, в групі «Юніори» - 12 етапів – 4 з самонаведенням. Усі учасники успішно подолали дистанції ІІ та ІІІ класу і вклалися в контрольний час.

В напруженій боротьбі місця розподілились наступним чином:

Група «Молодь»:

Чоловіки -

І - е місце – Микалюк Павло (ХАІ)

ІІ- е місце – Колісниченко Денис (Чугуїв, ЦТК)

ІІІ-є місце – Бабаєв Вячеслав (Студенокський НВК)

Жінки –

І - е місце – Шевченко Маргарита (ХДАФК)

ІІ- е місце – Онацька Анастасія (НУЦЗУ)

Група «Школярі»:

Юнаки -

І - е місце – Кудрявський Артем (Чугуїв, ЦТК)

ІІ- е місце – Майстровий Олексій (Чугуїв, ЦТК)

ІІІ-є місце – Кривобородий Владислав (Чугуїв, ЦТК)

Дівчата –

І - е місце – Голуб Вікторія (Чугуїв, ЦТК)

ІІ- е місце – Іванова Дар'я (Чугуївський районний ЦТКЕУМ)

ІІІ-є місце – Цапок Каміла (Студенокський НВК)

Усі учасники змагань отримали пам'ятні вимпели, а призери були нагороджені грамотами та медалями від Чугуївського центру туризму та цінними подарунками від спонсору змагань, магазину "Клуб путешественников" (м.Харків).

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо успіхів в майбутніх стартах на туристських дистанціях.

 

Альбом: Змагання відкритої особистої першості м.Чугуєва з пішохідного туризму Альбом: Змагання відкритої особистої першості м.Чугуєва з пішохідного туризму Альбом: Змагання відкритої особистої першості м.Чугуєва з пішохідного туризму
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3047 | Переглядів: 66Дата публікації: 09:56 27.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих