Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Обдарована молодь завітала до міського голови
Обдарована молодь завітала до міського голови

Поділитися новиною:

Обдарована молодь завітала до міського голови

На кінець року традиційно підбиваються підсумки, й особливу радість приносять дитячі успіхи. Цього року наша молодь може похвалитися високими досягненнями у різних галузях, даючи привід для гордості не лише своїм батькам, педагогам і наставникам, а й усій чугуївській громаді.

 

26 грудня  в мерії відбувся традиційний урочистий прийом: міський голова Галина Миколаївна Мінаєва привітала з новорічними святами і вручила відзнаки цьогорічним  лауреатам міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів, виставок, фестивалів, змагань, переможцям предметних олімпіад.

Зал засідань міськвиконкому ледь вмістив талановитих дітей міста! Міський голова подякувала юним чугуївцям за їхні успіхи, працьовитість, цілеспрямованість та побажала нових перемог і досягнень у навчанні, спорті й  творчості. Щирі слова подяки прозвучали і на адресу педагогів і батьків юних талантів.

Більше фото - на Фейсбуці

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3048 | Переглядів: 75Дата публікації: 10:58 27.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих