Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Повідомлення
Повідомлення

Поділитися новиною:

Повідомлення

про завершення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території садибної забудови, що оточена вул. Мухіна та вул. Фруктовою в м. Чугуєві з метою забезпечення учасників АТО земельними ділянками для індивідуального житлового будівництва та оприлюднення її результатів.

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, згідно з п. 5 Постанови Кабінету міністрів України № 555 від 25 травня 2011 р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Чугуївською міською радою проведено процедуру врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території садибної забудови, що оточена вул. Мухіна та вул. Фруктовою в м. Чугуєві з метою забезпечення  учасників АТО земельними ділянками для індивідуального житлового  будівництва.

Повідомлення про початок проведення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території садибної забудови, що оточена вул. Мухіна та вул. Фруктовою в м. Чугуєві з метою забезпечення  учасників АТО земельними ділянками для індивідуального житлового  будівництва та графічні матеріали зазначеної території розміщені на офіційному сайті міста 25.11.2017. Також повідомлення про початок проведення  даної процедури розміщено у газеті «Новости Чугуева» від 25.11.2017 № 47.

З текстовими та графічними матеріалами було можливо ознайомитись у відділі містобудування та архітектури Чугуївської міської ради по вул. Леонова, 4-А.

За період з 27.11.2017 по 27.12.2017 до Чугуївської міської ради пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації не надходило.

Процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території садибної забудови, що оточена вул. Мухіна та вул. Фруктовою в                м. Чугуєві з метою забезпечення  учасників АТО земельними ділянками для індивідуального житлового  будівництва завершено 28.12.2017.

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3058 | Переглядів: 40Дата публікації: 08:41 28.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих