Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Учні-інклюзивники отримали спецприладдя за кошти держави
Учні-інклюзивники отримали спецприладдя за кошти держави

Поділитися новиною:

Учні-інклюзивники отримали спецприладдя за кошти держави

Наприкінці календарного року в міста з'явилася ще одна можливість подбати про дітей з особливими освітніми потребами, що знаходяться на інклюзивному навчанні в закладах освіти: в грудні 2017 року відділ освіти Чугуївської міської ради за кошти зекономленої державної освітньої субвенції здійснив придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку для учнів інклюзивних класів із урахуванням їхніх індивідуальних потреб та особливостей.

 

Така реалізація залишків освітньої субвенції стала можливою завдяки Постанові КМУ від 15 листопада 2017 р. № 863 «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами», і дозволить особливим дітям ефективно опановувати навчальну програму, розвивати інтелект, навчатися осмислено діяти й  правильно реагувати в різних ситуаціях.

Заклади середньої освіти, у яких функціонують інклюзивні класи, -  а це Чугуївські ЗОШ №4, ЗОШ№7, НВК №6, НВК№8 - отримали дидактичні ігри: різноманітні пазли, розвиваючі ігри Монтесорі та Нікітіна, бізі-борди, стіл для пісочної анімації  та терапії, дитячий мольберт.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3067 | Переглядів: 51Дата публікації: 15:31 28.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих