Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
ЯСКРАВЕ ЗАКІНЧЕННЯ РОКУ ДЛЯ ЧДХШ ІМ І.Ю. РЄПІНА
ЯСКРАВЕ ЗАКІНЧЕННЯ РОКУ ДЛЯ ЧДХШ ІМ І.Ю. РЄПІНА

Поділитися новиною:

ЯСКРАВЕ ЗАКІНЧЕННЯ РОКУ ДЛЯ ЧДХШ ІМ І.Ю. РЄПІНА

Яскравими подіями для учнів, батьків та викладачів ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна стали перемоги наших талановитих учнів у кількох виставках-конкурсах. Так, у місті Вінниця у VII Всеукраїнському дитячому конкурсі пейзажу «Мій рідний край» 2 місце у старшій віковій категорії виборола Борисенко Анастасія, учениця 4-го класу викладача Непомнящої О.В., та ще 2 учениці відмічені Подяками конкурсу за творчі роботи, які увійшли до кращих робіт конкурсу, а саме, Назарова Катерина, учениця 1-го класу викладача Качиної В.В., та Лавриненко Наталія, учениця 3-го класу викладача Гончарук І.А.

         У місті Полтава стали відомі переможці Відкритого дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва, присвяченого Саші Путрі, в якому лауреатами стали Любиченко Сніжана, учениця 4-го класу викладача Непомнящої О.В., учні 3-х класів Поздняков Кирило та Пєтін Всеволод, викладача Лещенко О.І., інші 19 учасників були відмічені Подяками від директора Полтавського художнього музею ім. М. Ярошенко.

         Також у м. Харкові відбулися підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої» до Шевченківских свят. Переможцями конкурсу в номінації декоративно-ужиткового мистецтва стала Шевченко Ірина, учениця 5-го класу Непомнящого В.І., а дипломантами цього конкурсу стали Яковлєва Дарина, учениця 4-го класу викладача Непомнящої О.В. та Блудова Анастасія, учениця 3-го класу викладача Лещенко О.І.

         Також учні-лауреати міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів виставок підготували виставку робіт, присвячену зимовим святам, яку можна подивитися на 2-му поверсі міськвиконкому до кінця січня. На щорічній святковій церемонії нагородження учні ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна отримали від міського голови Мінаєвої Г.М. Подяки та солодкі подарунки. До новорічних свят художня школа отримала для 2-х кабінетів нові меблі, сучасне освітлення, натяжну стелю, жалюзі на вікна та нове мультимедійне обладнання. Таким яскравими подарунками відмічена наша художня школа на батьківщині І.Ю. Рєпіна.

         Вітаємо усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Нових перемог та яскравих подій в Новому Році.

 

Директор ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна,

Член Національної спілки художників України

В.І. Непомнящий

Альбом: ЯСКРАВЕ ЗАКІНЧЕННЯ РОКУ ДЛЯ ЧДХШ ІМ І.Ю. РЄПІНА Альбом: ЯСКРАВЕ ЗАКІНЧЕННЯ РОКУ ДЛЯ ЧДХШ ІМ І.Ю. РЄПІНА Альбом: ЯСКРАВЕ ЗАКІНЧЕННЯ РОКУ ДЛЯ ЧДХШ ІМ І.Ю. РЄПІНА Альбом: ЯСКРАВЕ ЗАКІНЧЕННЯ РОКУ ДЛЯ ЧДХШ ІМ І.Ю. РЄПІНА
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3079 | Переглядів: 139Дата публікації: 17:03 02.01.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих