Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Присвоєння звання «Народний аматорський колектив» та «Зразковий аматорський колектив»
Присвоєння звання «Народний аматорський колектив» та «Зразковий аматорський колектив»

Поділитися новиною:

Присвоєння звання «Народний аматорський колектив» та «Зразковий аматорський колектив»

У жовтні та листопаді місяці 2017 року колектив вокального ансамблю «Камертон» (керівник Южакова О.О.) та естрадно – духовий оркестр «Chuguev City Band» (керівник Рабцун Т.А.) Культурного центру «Імідж» звітували про свою діяльність перед компетентним журі з Харківської області.

Першим проводив звітний атестаційний концерт естрадно – духовий оркестр «Chuguev City Band», який представив 23 різножанрові твори. З 2013 року, з дня заснування оркестру, він є активним учасником культурних і митецьких заходів не тільки міста Чугуєва, а й Харківської області 

Наступний звітний атестаційний концерт провели учасники вокального ансамблю «Камертон», які представили глядачам безліч різнопланових номерів і не залишили жодного глядача байдужим. З самого початку заснування колективу, з 2014 року, він є активним учасником культурних і митецьких заходів не тільки міста Чугуєва, а й обласних та Всеукраїнських фестивалів та конкурсів. Учасники ансамблю є переможцями конкурсу «Лотос Надії» у (м. Харків) у різних номінаціях, «Весняні дзвіночки» та у 2016 – 2017 рр. отримали найвищу нагороду – Гран прі у Всеукраїнському фестивалі - конкурсі мистецтв «Чорноморська перлина» (м. Одеса). 

Рішенням колегії Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації від 29 листопада 2017 року присвоєно звання:

вокальному ансамблю «Камертон» - «Зразковий аматорський колектив» та естрадно – духовому оркестру «Chuguev City Band» та молодшій групі оркестру «Sputnik band» - «Народний аматорський колектив».

Альбом: Присвоєння звання «Народний аматорський колектив» та «Зразковий аматорський колектив» Альбом: Присвоєння звання «Народний аматорський колектив» та «Зразковий аматорський колектив» Альбом: Присвоєння звання «Народний аматорський колектив» та «Зразковий аматорський колектив» Альбом: Присвоєння звання «Народний аматорський колектив» та «Зразковий аматорський колектив» Альбом: Присвоєння звання «Народний аматорський колектив» та «Зразковий аматорський колектив» Альбом: Присвоєння звання «Народний аматорський колектив» та «Зразковий аматорський колектив» Альбом: Присвоєння звання «Народний аматорський колектив» та «Зразковий аматорський колектив» Альбом: Присвоєння звання «Народний аматорський колектив» та «Зразковий аматорський колектив» Альбом: Присвоєння звання «Народний аматорський колектив» та «Зразковий аматорський колектив» Альбом: Присвоєння звання «Народний аматорський колектив» та «Зразковий аматорський колектив»
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3103 | Переглядів: 122Дата публікації: 08:44 10.01.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих