Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Концерт «Магія джазу»
Концерт «Магія джазу»

Поділитися новиною:

Концерт «Магія джазу»

10 січня о 17.00 у Художній галереї відбувся новорічний музично-мистецький вернісаж під назвою «Магія джазу», підготовлений колективом Чугуївської дитячої музичної школи. Концерт проходив в рамках культурно-просвітницького проекту «Затишна вітальня»!

       Чергове свято музики пройшло з великим успіхом! Магія живої музики, гарне звучання різних музичних інструментів, проникливий вокал - цим запам'ятається новорічний концерт. Глядачі мали можливість  зануритися  у атмосферу мистецтва, гарної музики та закохатися в джаз. Зал аплодував музикантам: викладачам музичної школи, учням Юлії Михно (вокал) і Роману Клименко (балалайка), артистам естрадно-духового оркестру «Chuguev City Band» Олександру Болдінова (труба) і Сергію Скляру (ударні).

        Вітаючи артистів у фіналі концерту і вручаючи їм подарунки, міський голова Галина Мінаєва щиро подякувала їм за свято для чугуєвців, за добрі емоції та плідну творчу діяльність. Галина Миколаївна зазначила, що вона як міський голова надзвичайно горда тим, як багато у  Чугуєві  талантів  і що в нашому місті є чудова музична школа, яка виховує у дітей почуття прекрасного і щедре обдаровує городян своєю творчістю.

Альбом: Концерт «Магія джазу» Альбом: Концерт «Магія джазу» Альбом: Концерт «Магія джазу» Альбом: Концерт «Магія джазу» Альбом: Концерт «Магія джазу» Альбом: Концерт «Магія джазу» Альбом: Концерт «Магія джазу» Альбом: Концерт «Магія джазу» Альбом: Концерт «Магія джазу» Альбом: Концерт «Магія джазу» Альбом: Концерт «Магія джазу» Альбом: Концерт «Магія джазу» Альбом: Концерт «Магія джазу»
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3119 | Переглядів: 95Дата публікації: 11:52 12.01.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих