Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Відтепер можна оплатити адмінпослуги безпосередньо у ЦНАП
Відтепер можна оплатити адмінпослуги

безпосередньо у ЦНАП

Поділитися новиною:

Відтепер можна оплатити адмінпослуги безпосередньо у ЦНАП

Комфорт та зручність - важливі складові якісного сервісу. Діяльність Центру надання адміністративних послуг міста Чугуєва постійно вдосконалюється. З метою покращення рівня комфортності у приміщені Центру встановлено кондиціонер, кулер, а також забезпечено універсальною аптечкою. Забезпечено формування адміністраторами усіх заяв у електронному вигляді з подальшим їх роздрукуванням. Це дозволило скоротити час на обслуговування заявників та мінімізує вірогідність помилок.

Наступним інноваційним кроком стало запровадження можливості оплати адміністративного збору за надання адмінпослуг безпосередньо в приміщенні Центру через термінали Ощадбанку. Це однозначно спрощує процес отримання адміністративних послуг та суттєво зекономить час, який відвідувачі раніше витрачали на пошук банківської установи для здійснення платежу та очікування в черзі. Мешканці, які користуються банківськими картками, будуть приємно здивовані не тільки можливістю здійснити оплату на місці, а і комісією банку, яка є найменшою серед банківських установ, які розташовані на території міста.

Наразі терміналами банку оснащено робочі місця адміністраторів ЦНАПу, який розташований по вул. Старонікольська, б. 37, каб. № 3. Комісія за проведення операції становить 2,5% від суми платежу. Мінімальна сума комісії становить 5 гривень. Найближчим часом планується встановити термінал в приміщенні Відділу реєстрації місця проживання особи Чугуївської міської ради, який знаходиться за адресою: вул. Старонікольська, б. 37, каб. № 1.

На даний час скористатися сервісом можуть суб’єкти звернення, які є власниками банківської картки.

Свої побажання і пропозиції щодо організації роботи Центру та підвищення якості надання послуг просимо Вас надсилати на
E-mail: tsnapchuguev@ukr.net та за телефоном 2-22-82.

 

Щоденно працюємо для покращення обслуговування!

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3133 | Переглядів: 272Дата публікації: 10:41 17.01.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
27.04.2018
08:00 - І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Ганзенко В.В. Час проведення:27.04.2018 08:00 Місце проведення:КБ ЗОШ
14:00 - «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:27.04.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
15:00 - Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:27.04.2018 15:00 Місце проведення: КЦ «ІМІДЖ»
28.04.2018
10:00 - Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Губарь І.Л. Час проведення:28.04.2018 10:00 Місце проведення:Стадіон «Олімп»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих