Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Відтепер можна оплатити адмінпослуги безпосередньо у ЦНАП
Відтепер можна оплатити адмінпослуги

безпосередньо у ЦНАП

Поділитися новиною:

Відтепер можна оплатити адмінпослуги безпосередньо у ЦНАП

Комфорт та зручність - важливі складові якісного сервісу. Діяльність Центру надання адміністративних послуг міста Чугуєва постійно вдосконалюється. З метою покращення рівня комфортності у приміщені Центру встановлено кондиціонер, кулер, а також забезпечено універсальною аптечкою. Забезпечено формування адміністраторами усіх заяв у електронному вигляді з подальшим їх роздрукуванням. Це дозволило скоротити час на обслуговування заявників та мінімізує вірогідність помилок.

Наступним інноваційним кроком стало запровадження можливості оплати адміністративного збору за надання адмінпослуг безпосередньо в приміщенні Центру через термінали Ощадбанку. Це однозначно спрощує процес отримання адміністративних послуг та суттєво зекономить час, який відвідувачі раніше витрачали на пошук банківської установи для здійснення платежу та очікування в черзі. Мешканці, які користуються банківськими картками, будуть приємно здивовані не тільки можливістю здійснити оплату на місці, а і комісією банку, яка є найменшою серед банківських установ, які розташовані на території міста.

Наразі терміналами банку оснащено робочі місця адміністраторів ЦНАПу, який розташований по вул. Старонікольська, б. 37, каб. № 3. Комісія за проведення операції становить 2,5% від суми платежу. Мінімальна сума комісії становить 5 гривень. Найближчим часом планується встановити термінал в приміщенні Відділу реєстрації місця проживання особи Чугуївської міської ради, який знаходиться за адресою: вул. Старонікольська, б. 37, каб. № 1.

На даний час скористатися сервісом можуть суб’єкти звернення, які є власниками банківської картки.

Свої побажання і пропозиції щодо організації роботи Центру та підвищення якості надання послуг просимо Вас надсилати на
E-mail: tsnapchuguev@ukr.net та за телефоном 2-22-82.

 

Щоденно працюємо для покращення обслуговування!

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3133 | Переглядів: 294Дата публікації: 10:41 17.01.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих