Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Традиції добра і милосердя
Традиції добра і милосердя

Поділитися новиною:

Традиції добра і милосердя

Напередодні Старого Нового року, 12 січня, у КЦ «Імідж» відбувся традиційний міський Бал меценатів, взяти участь в якому були запрошені чугуївці, добре відомі в нашому місті своєю благодійною діяльністю.

       Сьогодні для багатьох активних і успішних у професійної діяльності людей стало нормою брати безпосередню участь у соціальному, культурному та суспільному житті міста. Завдяки такої допомозі у минулому році в Чугуєві було зміцнено матеріально-технічну базу міських установ освіти, соціальної сфери, культури, вирішено проблеми комунальної сфери, а  також не залишилися поза увагою і люди, постраждалі від бойових дій в зоні АТО  та,  які постраждалі від пожежі по вул. Гагаріна, 30.

          У святковий вечір від імені територіальної громади меценатів цього року привітала міський голова Галина Мінаєва, котра висловила їм сердечну подяку за активну участь у житті Чугуєва та небайдуже ставлення до долі своєї малої батьківщини.

         В урочистій обстановці дипломи міського голови та пам'ятні знаки «Меценат-2017» були вручені: Дмитру Шенцеву, Володимиру Мисику, Олександру Донському, Дмитру М'якому, Олександру Зачепило, В'ячеславу Амірову, Олексію Артикуленко, Павлу Бабенко, Дмитру Бутову, Ваагна Гуляну, Олексію і Ларисі Дейнеко, Геннадію Дерека, Михайлу Ісакову, Олександру Закину, Володимиру Звягінцеву, Леоніду Лисаченко, Сергію Мареничу, Сергію Маковецькому, Павлу Микало, Валерію Нарижному, Сергію Осаковському, Олександру Семенюті, Олегу Тихоненко, Олексію Таранову, Сергію Шуманському, Андрію Фоменко.

      

 

Альбом: Традиції добра і милосердя Альбом: Традиції добра і милосердя Альбом: Традиції добра і милосердя Альбом: Традиції добра і милосердя Альбом: Традиції добра і милосердя Альбом: Традиції добра і милосердя Альбом: Традиції добра і милосердя Альбом: Традиції добра і милосердя Альбом: Традиції добра і милосердя Альбом: Традиції добра і милосердя
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3135 | Переглядів: 133Дата публікації: 11:37 17.01.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
27.04.2018
08:00 - І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Ганзенко В.В. Час проведення:27.04.2018 08:00 Місце проведення:КБ ЗОШ
14:00 - «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:27.04.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
15:00 - Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:27.04.2018 15:00 Місце проведення: КЦ «ІМІДЖ»
28.04.2018
10:00 - Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Губарь І.Л. Час проведення:28.04.2018 10:00 Місце проведення:Стадіон «Олімп»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих