Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Де зігрітись бездомним?
Де зігрітись бездомним?

Поділитися новиною:

Де зігрітись бездомним?

Зима, сніг, мороз… Всі тягнуться до тепла. Де зігрітись бездомним? З настанням холодів особливо гостро постає питання виживання осіб без постійного місця проживання.

З метою надати таким категоріям населення допомогу муніципалітетом вживається ряд заходів. Відповідно до розпорядження міського голови «Про соціальний захист бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 2017-2018 років по м. Чугуєву» №296 від 08.09.2017, з 24 жовтня 2017 року в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) при пункті обліку бездомних осіб діє пункт обігріву.

Наразі на обліку знаходиться 20 осіб без постійного місця проживання. В пункті обліку бездомні особи мають можливість отримати такі соціальні послуги: відновлення особистих документів, отримати гуманітарну допомогу (речі, що були у вжитку), сприяння в отриманні медичних послуг, в оформленні пенсії або державної соціальної допомоги, у влаштуванні до будинків реінтеграції, будинків-інтернатів тощо.

За 2017 рік на обліку перебувало 27 осіб, які отримали такі послуги: допомога у відновленні паспорту 6 осіб, відновлення інших документів 1 особа, реєстрація місця проживання 1 особа, отримання групи інвалідності 1 особа, оформлення державної допомоги, як таким що не мають право на пенсію 1 особа, гуманітарну допомогу отримали 18 осіб, лікування в стаціонарних відділеннях ЦРЛ – 10 осіб. Протягом січня-квітня та жовтня – грудня пункту обігріву відвідували 17 осіб.

В пункті обігріву бездомні особи мають можливість зігрітися, випити гарячий чай з печивом. На організацію їх харчування виділено кошти з міського бюджету.

У скрутній ситуації бездомні особи можуть звернутися за допомогою також до лікувальних закладів, що розташовані на території міста.

 

Шановні мешканці громади!

Якщо ви знаєте або просто зустріли на вулиці бездомних осіб, роз’ясніть їм, будь ласка, як дістатися до пункту обігріву, або повідомте його  працівників за тел. 40-715 – і вони нададуть соціальні послуги бездомним особам.

Одночасно звертаємося до небайдужих: якщо у вас є одяг або взуття, які вам не потрібні, приносьте їх до пункту обігріву або телефонуйте за тел.40-715, і вам допоможуть позбутись зайвих речей, а бездомні будуть вдячні за благодійні вчинки.

 

Пункт обліку бездомних осіб та пункт обігріву Терцентру розташовані за адресою: м. Чугуїв, вул. Гвардійська, буд. 19.

Альбом: Де зігрітись бездомним? Альбом: Де зігрітись бездомним?
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3139 | Переглядів: 101Дата публікації: 10:48 18.01.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
20.04.2018
день - Святковий концерт до 100-ї річниці Товариства Червоного Хреста України Святковий концерт до 100-ї річниці Товариства Червоного Хреста України Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:20.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»
16:30 - Творчий вечір поета Ксенії Яковенко Творчий вечір поета Ксенії Яковенко Організатор:Вінник Т.С. Проценко О.І. Час проведення:20.04.2018 16:30 Місце проведення:Дитяча бібліотека
21.04.2018
день - Участь ЧДМШ у ХІV обласному конкурсі обдарованої молоді Участь ЧДМШ Участь ЧДМШ у ХІV обласному конкурсі обдарованої молоді Участь ЧДМШ Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.І. Час проведення:21.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
день - Організація та проведення у м.Чугуєві Дня довкілля Організація та проведення у м.Чугуєві Дня довкілля Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:21.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:Вулиці міста
10:00 - Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м'яч» Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м'яч» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:21.04.2018 10:00 Місце проведення:Міський стадіон «Олімп»
22.04.2018
день - Участь ЧДМШ у Гала-концерті переможців ІІ туру обласного огляду-конкурсу учнівських творчих колективів мистецьких шкіл районів та міст області «Весняний вернісаж» Участь ЧДМШ у Гала-концерті переможців ІІ туру обласного огляду-конкурсу учнівських творчих колективів мистецьких шкіл районів та міст області «Весняний вернісаж» Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.І. Час проведення:22.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих