Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Нарада представників суб’єктів соціальної роботи з молоддю, засудженою до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.
Нарада  представників суб’єктів соціальної роботи

з молоддю, засудженою до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Поділитися новиною:

Нарада представників суб’єктів соціальної роботи з молоддю, засудженою до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

31.01.2018 року на базі Чугуївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась спільна нарада представників Чугуївського міськрайонного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань, пробації Міністерства юстиції, Чугуївського міського ЦСССДМ, Чугуївського районного ЦСССДМ, Печенізького районного ЦСССДМ.

         В ході засідання обговорено нагальні питання взаємодії міськрайонного відділу з питань пробації з центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо втілення пробаційних методик та соціальних методик роботи з  засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, а особливо з неповнолітніми, засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі. На зустрічі були підбиті підсумки щодо проведеної соціальної, профілактичної роботи з попередження  протиправної поведінки, виправлення і ресоціалізації повнолітніх осіб  даної категорії. Також, розглянуто стан проведення профілактичної роботи з підлітками та їх батьками (особами, які їх замінюють) з попередження їх протиправної поведінки.

           В результаті засідання намічено плани спільної взаємодії з проведення соціально-виховної роботи із неповнолітніми засудженими та молоддю даної категорії, щодо недопущення скоєння ними нових кримінальних правопорушень, спонукання їх до правослухняної поведінки, здорового способу життя.

 

 

 

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3207 | Переглядів: 36Дата публікації: 11:50 01.02.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
22.02.2018
09:00 - Постійно-діючий семінар «Актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ» Постійно-діючий семінар «Актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:22.02.2018 09:00 Місце проведення:ЗОШ №7
14:00 - Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та включення до ДАРПу Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та включення до ДАРПу інформації про фактичну адресу проживання пільговика Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:22.02.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
14:00 - Засідання комісії по контролю за розрахунками за спожиті енергоносії, Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Засідання комісії по контролю за розрахунками за спожиті енергоносії, Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:22.02.2018 14:00 Місце проведення:Каб № 14 викон. коміт.
15:00 - Школа майстерності для вчителів географії «Абетка географії» Школа майстерності для вчителів географії «Абетка географії» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:22.02.2018 15:00 Місце проведення:Чугуївський НВК № 6
23.02.2018
15:00 - Церемонія нагородження лауреатів конкурсу професійної майстерності «Людина року 2017» Церемонія нагородження лауреатів конкурсу професійної майстерності «Людина року 2017» Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:23.02.2018 15:00 Місце проведення:КУ КЦ «ІМІДЖ»
24.02.2018
08:30 - Участь команд вихованців ЦТК в змаганнях учнівської молоді Харківської області з пішохідного туризму у закритому приміщенні Участь команд вихованців ЦТК в змаганнях учнівської молоді Харківської області з пішохідного туризму у закритому приміщенні Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:24.02.2018 08:30 Місце проведення:Не визначено!м. Харків (ЗОШ №38)
10:00 - Участь в Обласних (зональних) змаганнях з футболу серед команд закладів освіти Харківської області Участь в Обласних (зональних) змаганнях з футболу серед команд закладів освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:24.02.2018 10:00 Місце проведення:смт. Солоницівка Дергачівськог району
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих