Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Нарада представників суб’єктів соціальної роботи з молоддю, засудженою до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.
Нарада  представників суб’єктів соціальної роботи

з молоддю, засудженою до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Поділитися новиною:

Нарада представників суб’єктів соціальної роботи з молоддю, засудженою до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

31.01.2018 року на базі Чугуївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась спільна нарада представників Чугуївського міськрайонного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань, пробації Міністерства юстиції, Чугуївського міського ЦСССДМ, Чугуївського районного ЦСССДМ, Печенізького районного ЦСССДМ.

         В ході засідання обговорено нагальні питання взаємодії міськрайонного відділу з питань пробації з центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо втілення пробаційних методик та соціальних методик роботи з  засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, а особливо з неповнолітніми, засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі. На зустрічі були підбиті підсумки щодо проведеної соціальної, профілактичної роботи з попередження  протиправної поведінки, виправлення і ресоціалізації повнолітніх осіб  даної категорії. Також, розглянуто стан проведення профілактичної роботи з підлітками та їх батьками (особами, які їх замінюють) з попередження їх протиправної поведінки.

           В результаті засідання намічено плани спільної взаємодії з проведення соціально-виховної роботи із неповнолітніми засудженими та молоддю даної категорії, щодо недопущення скоєння ними нових кримінальних правопорушень, спонукання їх до правослухняної поведінки, здорового способу життя.

 

 

 

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3207 | Переглядів: 67Дата публікації: 11:50 01.02.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих