Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Нарада представників суб’єктів соціальної роботи з молоддю, засудженою до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.
Нарада  представників суб’єктів соціальної роботи

з молоддю, засудженою до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Поділитися новиною:

Нарада представників суб’єктів соціальної роботи з молоддю, засудженою до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

31.01.2018 року на базі Чугуївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась спільна нарада представників Чугуївського міськрайонного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань, пробації Міністерства юстиції, Чугуївського міського ЦСССДМ, Чугуївського районного ЦСССДМ, Печенізького районного ЦСССДМ.

         В ході засідання обговорено нагальні питання взаємодії міськрайонного відділу з питань пробації з центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо втілення пробаційних методик та соціальних методик роботи з  засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, а особливо з неповнолітніми, засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі. На зустрічі були підбиті підсумки щодо проведеної соціальної, профілактичної роботи з попередження  протиправної поведінки, виправлення і ресоціалізації повнолітніх осіб  даної категорії. Також, розглянуто стан проведення профілактичної роботи з підлітками та їх батьками (особами, які їх замінюють) з попередження їх протиправної поведінки.

           В результаті засідання намічено плани спільної взаємодії з проведення соціально-виховної роботи із неповнолітніми засудженими та молоддю даної категорії, щодо недопущення скоєння ними нових кримінальних правопорушень, спонукання їх до правослухняної поведінки, здорового способу життя.

 

 

 

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3207 | Переглядів: 52Дата публікації: 11:50 01.02.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
27.04.2018
08:00 - І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Ганзенко В.В. Час проведення:27.04.2018 08:00 Місце проведення:КБ ЗОШ
14:00 - «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:27.04.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
15:00 - Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:27.04.2018 15:00 Місце проведення: КЦ «ІМІДЖ»
28.04.2018
10:00 - Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Губарь І.Л. Час проведення:28.04.2018 10:00 Місце проведення:Стадіон «Олімп»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих