Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Урок відкриттів «Літературний глобус Жюля Верна»
Урок відкриттів «Літературний глобус Жюля Верна»

Поділитися новиною:

Урок відкриттів «Літературний глобус Жюля Верна»

1 лютого у Чугуївській міській бібліотеці для дітей пройшов пізнавальне-ігровий захід з учнями 6-го класу ЗОШ №2 до дня народження французького письменника Жюля Верна.

       Захід супроводжувався відеосюжетами з фільму «Жюль Верн». Подорож довжиною в життя, з якої можна було дізнатися про цікаві факти з життя та діяльності письменника, про наукові відкриття і винаходи, про його творчу уяву. Жюль Верн передбачив розвиток багатьох технологій, його по праву можна назвати справжнім представником розвитку науки і техніки. А оскільки, діти найдопитливіший народ, теж створюють гаджети і люблять моделювати, бібліотекарі запропонували проявити свою технічну творчість. Учасники з ентузіазмом прийняли участь у конкурсі інженерної творчості і винахідництва. Географічна вікторина занурила дітей у дивовижний світ природи: героям творів письменника доводилося йти через гори, пустелі, вулкани, моря і океани, зустрітися і познайомитися з незвичайним світом флори і фауни під мелодію Дунаєвського з кінофільму «Діти капітана Гранта» .

      Так само учні познайомилися з книжковою виставкою, на якій були представлені твори письменника, та мали можливість взяти з собою уподобаний роман.

 

Альбом: Урок відкриттів «Літературний глобус Жюля Верна» Альбом: Урок відкриттів «Літературний глобус Жюля Верна» Альбом: Урок відкриттів «Літературний глобус Жюля Верна» Альбом: Урок відкриттів «Літературний глобус Жюля Верна» Альбом: Урок відкриттів «Літературний глобус Жюля Верна» Альбом: Урок відкриттів «Літературний глобус Жюля Верна»
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3218 | Переглядів: 98Дата публікації: 15:32 02.02.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих