Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Урок відкриттів «Літературний глобус Жюля Верна»
Урок відкриттів «Літературний глобус Жюля Верна»

Поділитися новиною:

Урок відкриттів «Літературний глобус Жюля Верна»

1 лютого у Чугуївській міській бібліотеці для дітей пройшов пізнавальне-ігровий захід з учнями 6-го класу ЗОШ №2 до дня народження французького письменника Жюля Верна.

       Захід супроводжувався відеосюжетами з фільму «Жюль Верн». Подорож довжиною в життя, з якої можна було дізнатися про цікаві факти з життя та діяльності письменника, про наукові відкриття і винаходи, про його творчу уяву. Жюль Верн передбачив розвиток багатьох технологій, його по праву можна назвати справжнім представником розвитку науки і техніки. А оскільки, діти найдопитливіший народ, теж створюють гаджети і люблять моделювати, бібліотекарі запропонували проявити свою технічну творчість. Учасники з ентузіазмом прийняли участь у конкурсі інженерної творчості і винахідництва. Географічна вікторина занурила дітей у дивовижний світ природи: героям творів письменника доводилося йти через гори, пустелі, вулкани, моря і океани, зустрітися і познайомитися з незвичайним світом флори і фауни під мелодію Дунаєвського з кінофільму «Діти капітана Гранта» .

      Так само учні познайомилися з книжковою виставкою, на якій були представлені твори письменника, та мали можливість взяти з собою уподобаний роман.

 

Альбом: Урок відкриттів «Літературний глобус Жюля Верна» Альбом: Урок відкриттів «Літературний глобус Жюля Верна» Альбом: Урок відкриттів «Літературний глобус Жюля Верна» Альбом: Урок відкриттів «Літературний глобус Жюля Верна» Альбом: Урок відкриттів «Літературний глобус Жюля Верна» Альбом: Урок відкриттів «Літературний глобус Жюля Верна»
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3218 | Переглядів: 77Дата публікації: 15:32 02.02.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
27.04.2018
08:00 - І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Ганзенко В.В. Час проведення:27.04.2018 08:00 Місце проведення:КБ ЗОШ
14:00 - «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:27.04.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
15:00 - Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:27.04.2018 15:00 Місце проведення: КЦ «ІМІДЖ»
28.04.2018
10:00 - Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Губарь І.Л. Час проведення:28.04.2018 10:00 Місце проведення:Стадіон «Олімп»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих