Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Попередження професійного вигорання
Попередження професійного вигорання

Поділитися новиною:

Попередження професійного вигорання

1 лютого 2018 року на базі Молодіжного хабу City в міському КЦ «Імідж» в рамках проекту Європейської комісії «Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг» Харківського інституту соціальних досліджень і Чугуївської міської ради пройшов перший день тренінгу «Попередження професійного вигорання працівників соціальної сфери».

 

Тренінг відбувся з метою надання необхідних знань та інструментарію, які працівники соціальної сфери можуть використовувати з метою профілактики емоційного та професійного вигорання.

Учасниками тренінгу стали працівники Чугуївської міської ради, Управління соціального захисту населенні, відділу освіти і практичні психологи міста.

Під час тренінгу його учасники  дізналися про синдром «професійного вигорання», фактори, які впливають на емоційне вигорання. Тренер – психолог Преображенська Вікторія запропонувала присутнім відпрацювати  методи запобігання професійному вигоранню, способи формування стресостійкості, навички саморегулювання і конструктивного спілкування.

По завершенню тренінгу всі учасники отримали сертифікати, набули безцінного досвіду для подальшої роботи та звершень.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3225 | Переглядів: 132Дата публікації: 10:23 05.02.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих