Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Про результати засідань міських комісій
Про результати засідань міських комісій

Поділитися новиною:

Про результати засідань міських комісій

7 лютого під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Апостола О.І. відбулися чергові засідання двох міських комісій: з погашення заборгованості із виплати заробітної плати та з легалізації робочих місць.

На засіданнях були розглянуті нагальні питання в сфері трудових відносин – низького рівня оплати праці та наявності боргів по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у роботодавців міста. Також було відмічено відсутність боргів із виплати заробітної плати по м. Чугуєву.

З роботодавцями-мінімізаторами, запрошеними на засідання, проведена роз’яснювальна робота щодо необхідності підвищення розміру заробітної плати найманим працівникам та відповідальності за порушення чинного трудового законодавства в сфері оплати праці та офіційного оформлення трудових відносин.

За результатами засідань прийнято рішення щодо звернення до Головного управління Держпраці в Харківській області по включенню до плану перевірок на 2018 рік тих підприємств-мінімізаторів, які не вперше ігнорували запрошення на засідання комісії.

 

 

Управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3256 | Переглядів: 98Дата публікації: 16:28 08.02.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
27.04.2018
08:00 - І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Ганзенко В.В. Час проведення:27.04.2018 08:00 Місце проведення:КБ ЗОШ
14:00 - «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:27.04.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
15:00 - Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:27.04.2018 15:00 Місце проведення: КЦ «ІМІДЖ»
28.04.2018
10:00 - Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Губарь І.Л. Час проведення:28.04.2018 10:00 Місце проведення:Стадіон «Олімп»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих