Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Про результати засідань міських комісій
Про результати засідань міських комісій

Поділитися новиною:

Про результати засідань міських комісій

7 лютого під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Апостола О.І. відбулися чергові засідання двох міських комісій: з погашення заборгованості із виплати заробітної плати та з легалізації робочих місць.

На засіданнях були розглянуті нагальні питання в сфері трудових відносин – низького рівня оплати праці та наявності боргів по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у роботодавців міста. Також було відмічено відсутність боргів із виплати заробітної плати по м. Чугуєву.

З роботодавцями-мінімізаторами, запрошеними на засідання, проведена роз’яснювальна робота щодо необхідності підвищення розміру заробітної плати найманим працівникам та відповідальності за порушення чинного трудового законодавства в сфері оплати праці та офіційного оформлення трудових відносин.

За результатами засідань прийнято рішення щодо звернення до Головного управління Держпраці в Харківській області по включенню до плану перевірок на 2018 рік тих підприємств-мінімізаторів, які не вперше ігнорували запрошення на засідання комісії.

 

 

Управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3256 | Переглядів: 114Дата публікації: 16:28 08.02.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих