Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Кращі юні шахісти отримали заслужені нагороди
Кращі юні шахісти отримали заслужені нагороди

Поділитися новиною:

Кращі юні шахісти отримали заслужені нагороди

11 лютого 2018 року на базі Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості Чугуївської міської ради пройшли міські особисто-командні змагання з шахів, у яких взяли участь учні закладів загальної середньої освіти та вихованці Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості.

 

Суддею змагань був Солдатов Олександр Олександрович, суддя І категорії, керівник гуртка «Шахи» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості.

У командних змаганнях свої заклади представили команди Чугуївської ЗОШ № 1, Чугуївської ЗОШ № 2, Чугуївської ЗОШ № 4 та Клугино-Башкирівської ЗОШ.У особистихзмаганнях свої інтелектуальні та творчі здібності продемонстрували  28 шахістів.

Переможцями міських особисто-командних змагань з шахів у 2017/2018 навчальному році стали:

серед команд закладів освіти міста:

І місце – команда   Чугуївської ЗОШ № 1.

ІІ місце – команда Клугино-Башкирівської ЗОШ.

ІІІ місце – команда Чугуївської ЗОШ № 2.

серед хлопців молодшого віку (до 10 років):

І місце – Пономарьов Владислав, вихованець Чугуївського БДЮТ, учень Клугино-Башкирівської ЗОШ (керівник Солдатов О.О.).

ІІ місце – Будниченко Кирило, вихованецьЧугуївського БДЮТ, учень Чугуївської ЗОШ № 1 (керівник Солдатов О.О.).

ІІІ місце – Остапенко Андрій, вихованецьЧугуївського БДЮТ, учень Чугуївського НВК № 6 (керівник Солдатов О.О.).

серед хлопців старшого віку (від 10 до 14 років):

І місце –Будниченко Данило, вихованець Чугуївського БДЮТ, учень Чугуївської ЗОШ № 1(керівник Солдатов О.О.).

ІІ місце –Шаламов Дмитро, вихованець Чугуївського БДЮТ, учень Чугуївської ЗОШ № 7(керівник Солдатов О.О.).

ІІІ місце – Мальцев Микита, вихованець Чугуївського БДЮТ, учень Чугуївської ЗОШ № 2 (керівник Солдатов О.О.).

серед дівчат:

І місце – Грідіна Кіра, вихованка Чугуївського БДЮТ, учениця Чугуївської ЗОШ № 2 (керівник Солдатов О.О.).

ІІ місце – Колій Поліна, вихованка Чугуївського БДЮТ, учениця Клугино-Башкирівської ЗОШ (керівник Солдатов О.О.).

ІІІ місце – Силенок Юлія, учениця Чугуївської ЗОШ № 4 (керівник Лесновська Н.М.).

Вітаємо переможців та бажаємо їм нових звершень!

 

Альбом: Кращі юні шахісти отримали заслужені нагороди Альбом: Кращі юні шахісти отримали заслужені нагороди
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3272 | Переглядів: 48Дата публікації: 12:00 14.02.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
25.04.2018
09:00 - Обласні змагання з легкоатлетичного чотирьохборства серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Обласні змагання з легкоатлетичного чотирьохборства серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Губарь І.Л. Коротич І.В. Час проведення:25.04.2018 09:00 Місце проведення:Стадіон «Олімп»
15:00 - Нарада з головами ОСББ з питань ЖКГ Нарада з головами ОСББ з питань ЖКГ Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:25.04.2018 15:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
16:00 - Концерт – реквієм «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської» Концерт – реквієм «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської» Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.С. Час проведення:25.04.2018 16:00 Місце проведення:ЧДМШ
26.04.2018
08:00 - Панахида за загиблими і померлими учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Панахида за загиблими і померлими учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Організатор:Макаренко Л.П. Сосницька Ю.А Час проведення:26.04.2018 08:00 Місце проведення:Храм в м-ні «Преображенка
09:00 - Зустріч міського голови з вдовами чорнобильців Зустріч міського голови з вдовами чорнобильців Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Сосницька Ю.А. Час проведення:26.04.2018 09:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
09:00 - Показовий захід з цивільного захисту Показовий захід з цивільного захисту Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:26.04.2018 09:00 Місце проведення:ДНЗ №1
10:00 - Мітинг, присвячений 32-й річниці Чорнобильської катастрофи Мітинг, присвячений 32-й річниці Чорнобильської катастрофи Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Сосницька Ю.А. Час проведення:26.04.2018 10:00 Місце проведення:сквер Захисників Вітчизни
14:00 - Комісія по контролю за спожиті енергоносії Комісія по контролю за спожиті енергоносії Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:26.04.2018 14:00 Місце проведення:Каб № 28 викон. коміт.
15:00 - Нарада з суб’єктами господарювання щодо благоустрою прилеглої території Нарада з суб’єктами господарювання щодо благоустрою прилеглої території Організатор:Апостол О.І. Батченко В.М. Час проведення:26.04.2018 15:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
16:00 - Пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вінник Т.С. на тему «Про реалізацію медичної реформи в м.Чугуєві.Сімейна медицина» Пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вінник Т.С. на тему «Про реалізацію медичної реформи в м.Чугуєві.Сімейна медицина» Організатор:Шляхта С.О. Рєзанова В.В. Час проведення:26.04.2018 16:00 Місце проведення:Каб № 19 викон. коміт.
27.04.2018
08:00 - І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Ганзенко В.В. Час проведення:27.04.2018 08:00 Місце проведення:КБ ЗОШ
14:00 - «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:27.04.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
15:00 - Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:27.04.2018 15:00 Місце проведення: КЦ «ІМІДЖ»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих