Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Міські змагання з зимової рибалки
Міські змагання з зимової рибалки

Поділитися новиною:

Міські змагання з зимової рибалки

На Печенізькому водосховищі 17 лютого відбулися міські змагання з зимової рибалки.

            Допускалося застосування будь-яких видів насадки, наживки і підгодовування. Першість визначалася за найбільшою вагою, учасники змагань були нагороджені в номінаціях. 

Результати змагань:

І м. – Дудченко Володимир, вага риби 2,99 кг.;

ІІ м. – Шамай Олександр, вага риби 2,61 кг.;

ІІІ м. – Аксюта Олександр, вага риби 1,55 кг;

«Найбільша риба» – Зубік Віктор;

«Найбільша кількість хвостів» – Шамай Олександр

            Переможці отримали медалі, грамоти та цінні призи від міського голови Галини Миколаївни Мінаєвої.

            Дякуємо за партнерські відносини депутатів Чугуївської міської ради Попову Інну та Скоробагатько В’ячеслава, магазин «Риболовний мир», в особі  Сергія Рогулі, та магазин «Дім рибака», в особі Євгенія Зінківського.

Альбом: Міські змагання з зимової рибалки Альбом: Міські змагання з зимової рибалки Альбом: Міські змагання з зимової рибалки Альбом: Міські змагання з зимової рибалки Альбом: Міські змагання з зимової рибалки Альбом: Міські змагання з зимової рибалки Альбом: Міські змагання з зимової рибалки Альбом: Міські змагання з зимової рибалки
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3311 | Переглядів: 107Дата публікації: 11:13 20.02.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих