Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
В ДНЗ № 3 відсвяткували день народження Кобзаря
В ДНЗ № 3 відсвяткували день народження Кобзаря

Поділитися новиною:

В ДНЗ № 3 відсвяткували день народження Кобзаря

9 березня весь український народ святкує день народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

 

З нагоди річниці його народження в усіх закладах освіти проходить низка урочистостей, виховних годин, літературних свят.

І в Чугуївському ДНЗ № 3 також відзначили цей день: в дитячому садочку  пройшло свято з назвою  «На Тарасовій горі». До вихованців закладу дошкільної освіти приходили козаки, цікаво розповідали про козацьке  життя-буття, поділилися з малечею своїми традиціями, пограли в ігри. Діти ж розповідали козакам  вірші Т. Г. Шевченка,  співали пісні, написані за його творами.

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3433 | Переглядів: 98Дата публікації: 14:28 14.03.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих