Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Туберкульоз – соціально небезпечна хвороба
Туберкульоз – соціально небезпечна хвороба

Поділитися новиною:

Туберкульоз – соціально небезпечна хвороба

16.03.2018 року фахівцями Чугуївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено заняття на тему «Туберкульоз – соціально небезпечна хвороба», з метою формування відповідального ставлення молоді, засудженої до покарань не пов'язаних з позбавленням волі, до свого здоров'я та здоров'я своїх близьких; формування засад запобігання соціально небезпечній хворобі.

          На занятті розглянуті та активно обговорені питання важливості ведення здорового способу життя, проведена тренінгова вправа  спрямована на визначення особистого ставлення кожного до свого здоров'я. Також, в ході заняття обговорено причини та ризики захворювання на туберкульоз, також – чинники, що послаблюють здоров'я людини. Після перегляду відео присутні більш детально ознайомились з методами профілактики захворювання та необхідністю слідкувати за своїм здоров'ям, адже туберкульоз є загрозою не тільки для хворого, а й для оточуючих людей.

          По завершенні групової роботи з кожним з присутніх окремо проведена індивідуальна  робота з особистих питань життєдіяльності.

        

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3458 | Переглядів: 75Дата публікації: 15:33 16.03.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих