Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ!
                  ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ!

Поділитися новиною:

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ!

З березня 2018 року в м. Чугуєві розпочато проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Дана акція проводиться щорічно з метою забезпечення утримання території міста у належному стані, санітарного очищення, озеленення, збереження об'єктів загального користування та створення умов сприятливих для життєдіяльності.

В рамках даної акції заплановано провести загальноміські суботники щодо благоустрою території міста.

Запрошуємо всіх мешканців міста, керівників підприємств, установ та організацій, голів правління ОСББ  взяти активну участь у проведенні щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», здійснити заходи щодо приведення у належний санітарний стан території міста.

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3501 | Переглядів: 68Дата публікації: 14:58 23.03.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих