Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Вихованка Чугуївського ЦТК – чемпіонка України з альпінізму

Вихованка Чугуївського ЦТК – чемпіонка України з альпінізму

Поділитися новиною:

Вихованка Чугуївського ЦТК – чемпіонка України з альпінізму

23-25 березня 2018 року в м.Харкові, у спортивному комплексі «Вертикаль», відбулися змагання Чемпіонату України з альпінізму у виді «льодолазіння».

 

Цей вид змагань останнім часом набуває популярності як в Україні, так і в усьому світі, а особливий поштовх до розвитку він отримав  після включення його до програми Олімпійських Ігор.

Цей молодий вид спорту має багатьох прихильників і в Україні, і у нас в Чугуєві, адже наш земляк, почесний громадянин м.Чугуєва, який здійснив сходження на Еверест, – Валентин Сипавін –  є неодноразовим призером етапів Кубку Світу з цього виду спорту. Валентин неодноразово проводив показові та відкриті заняття з льодолазіння з вихованцями центру туризму, і ці тренування дали можливість дітям побачити, наскільки цей вид  спорту загартовує людину, дає їй можливість долати себе та стати сильним, спритним та витривалим.

І ось ми раді повідомити усім, що вихованка гуртка «Спортивний туризм» Чугуївського ЦТК Голуб Вікторія (учениця 9-го класу Чугуївського НВК №8) стала Чемпіонкою України серед дорослих у змаганнях з льодолазіння. Віка займається цим видом спорту менше року, але її наполегливість та бажання принесли свій результат. Звичайно, велика подяка батькам Вікторії, які надавали можливість декілька разів на тиждень відвідувати тренування в м.Харкові, а також Сипавіну Валентину, який взяв шефство над юною спортсменкою та проводив з нею особисті тренування як у нас в Чугуєві, так і на скелелазному стенді «Вертикалі»,  де побудовано спеціальні траси для змагань та тренувань з льодолазіння у видах «Швидкість» та «Складність».

Віка посіла друге місце у виді «Швидкість» та перше у виді «Складність», що дало їй у сумі можливість перемогти у змаганнях Чемпіонату. Окрім цього Голуб Вікторія разом з ще одним вихованцем ЦТК Котляром Романом посіли Перше місце у командному заліку областей України, куди відбирався кращий результат у чоловічому та  жіночому заліках.

Отже, ще раз вітаємо Вікторію Голуб з перемогою, бажаємо успіхів та наснаги в подоланні спортивних вершин та сподіваємось на ще вищі спортивні досягнення, які будуть підіймати імідж та прославляти наше рідне місто!

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3529 | Переглядів: 53Дата публікації: 21:27 28.03.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
27.04.2018
08:00 - І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Ганзенко В.В. Час проведення:27.04.2018 08:00 Місце проведення:КБ ЗОШ
14:00 - «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:27.04.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
15:00 - Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:27.04.2018 15:00 Місце проведення: КЦ «ІМІДЖ»
28.04.2018
10:00 - Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Губарь І.Л. Час проведення:28.04.2018 10:00 Місце проведення:Стадіон «Олімп»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих