Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Вихованка Чугуївського ЦТК – чемпіонка України з альпінізму

Вихованка Чугуївського ЦТК – чемпіонка України з альпінізму

Поділитися новиною:

Вихованка Чугуївського ЦТК – чемпіонка України з альпінізму

23-25 березня 2018 року в м.Харкові, у спортивному комплексі «Вертикаль», відбулися змагання Чемпіонату України з альпінізму у виді «льодолазіння».

 

Цей вид змагань останнім часом набуває популярності як в Україні, так і в усьому світі, а особливий поштовх до розвитку він отримав  після включення його до програми Олімпійських Ігор.

Цей молодий вид спорту має багатьох прихильників і в Україні, і у нас в Чугуєві, адже наш земляк, почесний громадянин м.Чугуєва, який здійснив сходження на Еверест, – Валентин Сипавін –  є неодноразовим призером етапів Кубку Світу з цього виду спорту. Валентин неодноразово проводив показові та відкриті заняття з льодолазіння з вихованцями центру туризму, і ці тренування дали можливість дітям побачити, наскільки цей вид  спорту загартовує людину, дає їй можливість долати себе та стати сильним, спритним та витривалим.

І ось ми раді повідомити усім, що вихованка гуртка «Спортивний туризм» Чугуївського ЦТК Голуб Вікторія (учениця 9-го класу Чугуївського НВК №8) стала Чемпіонкою України серед дорослих у змаганнях з льодолазіння. Віка займається цим видом спорту менше року, але її наполегливість та бажання принесли свій результат. Звичайно, велика подяка батькам Вікторії, які надавали можливість декілька разів на тиждень відвідувати тренування в м.Харкові, а також Сипавіну Валентину, який взяв шефство над юною спортсменкою та проводив з нею особисті тренування як у нас в Чугуєві, так і на скелелазному стенді «Вертикалі»,  де побудовано спеціальні траси для змагань та тренувань з льодолазіння у видах «Швидкість» та «Складність».

Віка посіла друге місце у виді «Швидкість» та перше у виді «Складність», що дало їй у сумі можливість перемогти у змаганнях Чемпіонату. Окрім цього Голуб Вікторія разом з ще одним вихованцем ЦТК Котляром Романом посіли Перше місце у командному заліку областей України, куди відбирався кращий результат у чоловічому та  жіночому заліках.

Отже, ще раз вітаємо Вікторію Голуб з перемогою, бажаємо успіхів та наснаги в подоланні спортивних вершин та сподіваємось на ще вищі спортивні досягнення, які будуть підіймати імідж та прославляти наше рідне місто!

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3529 | Переглядів: 71Дата публікації: 21:27 28.03.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих