Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Відбувся практичний семінар «Модернізація системи теплозабезпечення та підвищення енергоефективності міст»
Відбувся практичний семінар «Модернізація системи теплозабезпечення та підвищення енергоефективності міст»

Поділитися новиною:

Відбувся практичний семінар «Модернізація системи теплозабезпечення та підвищення енергоефективності міст»

У четвер, 29 березня, в Чугуєві відбувся практичний семінар «Модернізація системи теплозабезпечення та підвищення енергоефективності міст». Організаторами заходу виступили ГО «Клуб мерів», Чугуївська міська рада та ГС «Асоціація українських виробників» за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України і Харківської обласної державної адміністрації.

 

Як зазначив, президент ГО "Клубів мерів", Почесний член Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Володимир Удовиченко, головна мета заходу – ознайомлення керівників міст з механізмами модернізації централізованої системи опалення або переходу на децентралізовану систему.
На початку заходу учасників семінару привітала міський голова Галина Мінаєва, яка презентувала наше місто учасникам семінару. У своїй промові Галина Миколаївна розповіла, які заходи з тепломодернізації та енергофективності впровадженні у Чугуєві, а також наголосила на пріоритетності такого напрямку роботи муніципалітету.
Під час семінару були обговорені питання Європейських принципів ефективного управління енергією в громаді, ситуація в енергетичній галузі та перспективи розвитку електроенергетики, використання LED-освітлення як фактора енергоефективності об’єктів міського господарства, електроопалення як шляху до енергонезалежності держави та ціла низка інших питань.
Н. ВОЛЬСЬКА.

Альбом: Відбувся практичний семінар «Модернізація системи теплозабезпечення та підвищення енергоефективності міст» Альбом: Відбувся практичний семінар «Модернізація системи теплозабезпечення та підвищення енергоефективності міст» Альбом: Відбувся практичний семінар «Модернізація системи теплозабезпечення та підвищення енергоефективності міст» Альбом: Відбувся практичний семінар «Модернізація системи теплозабезпечення та підвищення енергоефективності міст» Альбом: Відбувся практичний семінар «Модернізація системи теплозабезпечення та підвищення енергоефективності міст» Альбом: Відбувся практичний семінар «Модернізація системи теплозабезпечення та підвищення енергоефективності міст»
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3532 | Переглядів: 124Дата публікації: 13:40 29.03.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
27.04.2018
08:00 - І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Ганзенко В.В. Час проведення:27.04.2018 08:00 Місце проведення:КБ ЗОШ
14:00 - «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:27.04.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
15:00 - Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:27.04.2018 15:00 Місце проведення: КЦ «ІМІДЖ»
28.04.2018
10:00 - Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Губарь І.Л. Час проведення:28.04.2018 10:00 Місце проведення:Стадіон «Олімп»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих