Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
До Всесвітнього дня здоров'я: спортивна розвага «Здоров’я бережи змалку»
До Всесвітнього дня здоров\

Поділитися новиною:

До Всесвітнього дня здоров'я: спортивна розвага «Здоров’я бережи змалку»

7 квітня весь світ відзначає День здоров'я, і з цієї нагоди по всьому світу ініціюються різноманітні заходи, що пропагують здоровий спосіб життя та турботу про своє здоров'я.

 

Щорічно цей день присвячується певній темі. Тема Всесвітнього дня здоров’я 2018 року - "Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і всюди", а гасло - «Здоров’я для всіх».

І напередодні 7 квітня в закладах освіти проходять різноманітні спортивні заходи, змагання, виховні та класні  години, присвячені турботі про власне тіло, пропагуванню здорового способу життя, відмові від шкідливих звичок.

До заходів з задоволенням долучаються як школярі, так і малеча: наприклад, 6 квітня 2018 року в ДНЗ № 12 відбулося незвичайне спортивне свято.

З нагоди Всесвітнього дня здоров'я педагогами була проведена велика попередня робота з дітьми. Вихователі старших груп  провели в групах виховні бесіди, разом з вихованцями оформили тематичні плакати  "Здоровий спосіб життя", "Я здоров'я збережу - сам собі допоможу!", "Сонце повітря і вода - наші найкращі друзі". Підсумком  оздоровчих заходів і стала  спортивна розвага "Здоров'я бережи з малку", яку провела інструктор з фізичної культури Третякова С.О.

Діти старших груп, підтримувані палкими вболівальниками з числа педагогів, батьків і малечі, мали можливість проявити свою кмітливість та спритність в естафетах. Крім цього, до дітей у гості завітали вчитель фізкультури Клугино - Башкирівської ЗОШ Жиглов В.О., який провів з дітьми вправи для загального розвитку, а також його учениці Валерія та Поліна, що продемонстрували малюкам акробатичний номер. Ще одним гостем заходу став майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтінгу, рекордсмен України зі станової тяги Рожков В.І., який  розповів дітям про свій вид спорту і  навчив базовим вправам з гантелями.

Вихованці закладу дошкільної освіти  отримали від спортивного свята не лише гарний настрій, а й заряд фізичної бадьорості та знання, які допоможуть їм в майбутньому зберегти та зміцнити своє здоров'я. Приємно відзначити, що така робота в  Чугуївському ДНЗ № 12 є систематичною: цього року заклад став переможцем обласного огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання і представлятиме Харківську область на найвищому етапі!

Сьогодні, у Всесвітній день здоров'я, ми бажаємо всім чугуївцям міцного здоров'я! Займайтеся фізкультурою та спортом щодня,  хоча б кілька хвилин на день, у спортивній залі, вдома чи навіть на роботі!     

 

Альбом: До Всесвітнього дня здоров'я: спортивна розвага «Здоров’я бережи змалку» Альбом: До Всесвітнього дня здоров'я: спортивна розвага «Здоров’я бережи змалку» Альбом: До Всесвітнього дня здоров'я: спортивна розвага «Здоров’я бережи змалку» Альбом: До Всесвітнього дня здоров'я: спортивна розвага «Здоров’я бережи змалку»
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3599 | Переглядів: 83Дата публікації: 19:46 07.04.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
28.05.2018
день - Проведення рейдів з ліквідації стихійної торгівлі в м.Чугуєві Проведення рейдів з ліквідації стихійної торгівлі в м.Чугуєві Організатор:Апостол О.І. Батченко В.М. Час проведення:28.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Вул.Жадановського, бул.Комарова
день - Робота комісії щодо належного санітарного стану в м.Чугуєві Робота комісії щодо належного санітарного стану в м.Чугуєві Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:28.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Вулиці міста
день - Юридична консультація громадян міста Юридична консультація громадян міста Організатор:Макаренко Л.П. Трохіна І.В. КалібердаА.А. Чекмарьов П.Д. Час проведення:28.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Каб.№ 7 викон. коміт., інші кабінети за графіком
день - Організація оздоровчої кампанії для пільгових категорій населення міста. Організація оздоровчої кампанії для пільгових категорій населення міста.
Постійно
за потреб.
Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О. М. Час проведення:28.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:УСЗН

29.05.2018
день - Відкриття таборів з денним перебуванням Відкриття таборів з денним перебуванням Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:29.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Заклади освіти
день - Майстер-клас для дітей з пришкільного табору (ЗОШ №2) Майстер-клас для дітей з пришкільного табору (ЗОШ №2) Організатор:Вінник Т.С. Цибульник О.В. Ващук Я.А. Час проведення:29.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»
10:00 - Пленарне засідання Чугуївської міської ради Пленарне засідання Чугуївської міської ради Організатор:Нежид Н.С. Бойко О.О. Час проведення:29.05.2018 10:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
12:00 - Засідання робочої групи з реалізації Всеукраїнського проекту «Міжнародний рєпінський пленер» в м.Чугуїв Засідання робочої групи з реалізації Всеукраїнського проекту «Міжнародний рєпінський пленер» в м.Чугуїв Організатор:Вінник Т.С. Цибульнік О.В. Час проведення:29.05.2018 12:00 Місце проведення:Каб № 12 викон. коміт.
13:00 - Робочий візит представника ЮНІСЕФ до закладів, яким надавалася допомога у 2017-2018 роках Робочий візит представника ЮНІСЕФ до закладів, яким надавалася допомога у 2017-2018 роках Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Проценко М.В. Час проведення:29.05.2018 13:00 Місце проведення:ДНЗ № 2, «Шанс»
14:00 - Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М Час проведення:29.05.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
14:00 - Засідання комісії з питань захисту прав дитини Засідання комісії з питань захисту прав дитини Організатор:Вінник Т.С. Лисенко К.О. Час проведення:29.05.2018 14:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
15:00 - Відкриття футбольного поля в ЗОШ №2 Відкриття футбольного поля в ЗОШ №2 Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:29.05.2018 15:00 Місце проведення:ЗОШ №2
15:00 - Лекція – концерт «В країні мульті-пульті» Лекція – концерт «В країні мульті-пульті» Організатор:Вінник Т.С. Цибульник О.В. Маміна Т.І. Час проведення:29.05.2018 15:00 Місце проведення:Музична школа
16:00 - Нарада з головами ОСББ з житлово-комунальних питань Нарада з головами ОСББ з житлово-комунальних питань Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:29.05.2018 16:00 Місце проведення:Каб.№8 викон. коміт.
30.05.2018
день - Вистава «Аліса у країні мрій» для вихованців закладів відпочинку Вистава «Аліса у країні мрій» для вихованців закладів відпочинку
о 10.00 та о 11.00
Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Коротич І.В. Час проведення:30.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»

день - Спектаклі для дітей з пришкільних таборів ЧБДЮТ Спектаклі для дітей з пришкільних таборів ЧБДЮТ Організатор:Вінник Т.С. Цибульник О.В. Ващук Я.А. Час проведення:30.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих