Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям.Компенсація фактичних витрат роботодавцям на оплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та компенсація витрат роботодавцям, які працевлаштовують зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб
Послуги, які  надає  служба  зайнятості  роботодавцям.Компенсація фактичних витрат роботодавцям на оплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та компенсація витрат роботодавцям, які працевлаштовують зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб

Поділитися новиною:

Послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям.Компенсація фактичних витрат роботодавцям на оплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та компенсація витрат роботодавцям, які працевлаштовують зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб

Протягом 2016-2017 років Чугуївським МРЦЗ надано компенсацію роботодавцям за 81 працевлаштованого безробітного на нові робочі місця.

Суттєвою мотивацією для роботодавців до збільшення кількості нових  робочих місць для працевлаштування безробітних є компенсація фактичних витрат роботодавцям на оплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі компенсація єдиного внеску).

Протягом 2016-2017 років Чугуївським МРЦЗ надано компенсацію роботодавцям  за  81  працевлаштованого  безробітного  на нові робочі місця.

Загалом, ця послуга корисна роботодавцям, оскільки стимулює керівників підприємств та приватних підприємців не просто створювати нові робочі місця, а й офіційно набирати працівників у штат, виплачувати їм легальну заробітну плату та забезпечувати соціальні гарантії.

Важливим фактом є те, що процедура оформлення всіх необхідних документів для  отримання компенсації єдиного внеску є спрощена та доступна. Роботодавцю, який працевлаштовує безробітних, для отримання компенсації необхідно лише надати впродовж двох місяців із дня працевлаштування особи до центру зайнятості заяву та довідку встановленого зразка. Головне, щоб робоче місце було новим, тобто створене у результаті діяльності суб’єкта господарювання, збільшення штатної чисельності працівників за умови відсутності зменшення середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців, модернізації чи зміни технології виробництва, що потребують нових знань, навичок і вмінь працівника. Роботодавець не повинен мати заборгованість із сплати єдиного внеску. Він також не може бути банкрутом, і проти нього не може бути порушена справа про банкрутство. Роботодавцю щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений. Компенсація виплачується впродовж одного року від дня працевлаштування особи.

Вважаємо за необхідне нагадати роботодавцям про додаткові механізми сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб, а саме:

- компенсація витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

Компенсація витрат роботодавцю на оплату праці тривалістю не більше шести календарних місяців надається за умови працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб за направленням центру  зайнятості на умовах строкових трудових договорів і збереження гарантій зайнятості таких осіб протягом періоду, що перевищує тривалість виплати у 2 рази.

Компенсація витрат роботодавцю на оплату праці виплачується в межах коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття після працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб за направленням центру  зайнятості.

Компенсація витрат роботодавця на оплату праці виплачується щомісяця в розмірі фактичних витрат на оплату праці осіб, прийнятих за направленням  центру зайнятості, але не вище середнього розміру заробітної плати штатного працівника, що склався у відповідному регіоні за минулий місяць, або обчисленої з неї відповідної суми в разі, коли особа працювала неповний місяць.

Зазначені витрати включають основну та додаткову заробітну плату, визначену відповідно до частин першої та другої статті 2 Закону України “Про оплату праці”, та суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, нарахованого на такі виплати.

Протягом 2016-2017 років Чугуївським МРЦЗ надано компенсацію роботодавцям, які працевлаштували по строковим договорам 6 безробітних, які відносяться до категорії внутрішньо переміщених осіб.

Чугуївський центр зайнятості запрошує  роботодавців Чугуївського району та міста Чугуєва до співпраці.

 

  Начальник відділу взаємодії з роботодавцями  Чугуївського  МРЦЗ                                   Краснухіна О.Є.     

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3603 | Переглядів: 51Дата публікації: 08:53 10.04.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
28.05.2018
день - Проведення рейдів з ліквідації стихійної торгівлі в м.Чугуєві Проведення рейдів з ліквідації стихійної торгівлі в м.Чугуєві Організатор:Апостол О.І. Батченко В.М. Час проведення:28.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Вул.Жадановського, бул.Комарова
день - Робота комісії щодо належного санітарного стану в м.Чугуєві Робота комісії щодо належного санітарного стану в м.Чугуєві Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:28.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Вулиці міста
день - Юридична консультація громадян міста Юридична консультація громадян міста Організатор:Макаренко Л.П. Трохіна І.В. КалібердаА.А. Чекмарьов П.Д. Час проведення:28.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Каб.№ 7 викон. коміт., інші кабінети за графіком
день - Організація оздоровчої кампанії для пільгових категорій населення міста. Організація оздоровчої кампанії для пільгових категорій населення міста.
Постійно
за потреб.
Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О. М. Час проведення:28.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:УСЗН

29.05.2018
день - Відкриття таборів з денним перебуванням Відкриття таборів з денним перебуванням Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:29.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Заклади освіти
день - Майстер-клас для дітей з пришкільного табору (ЗОШ №2) Майстер-клас для дітей з пришкільного табору (ЗОШ №2) Організатор:Вінник Т.С. Цибульник О.В. Ващук Я.А. Час проведення:29.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»
10:00 - Пленарне засідання Чугуївської міської ради Пленарне засідання Чугуївської міської ради Організатор:Нежид Н.С. Бойко О.О. Час проведення:29.05.2018 10:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
12:00 - Засідання робочої групи з реалізації Всеукраїнського проекту «Міжнародний рєпінський пленер» в м.Чугуїв Засідання робочої групи з реалізації Всеукраїнського проекту «Міжнародний рєпінський пленер» в м.Чугуїв Організатор:Вінник Т.С. Цибульнік О.В. Час проведення:29.05.2018 12:00 Місце проведення:Каб № 12 викон. коміт.
13:00 - Робочий візит представника ЮНІСЕФ до закладів, яким надавалася допомога у 2017-2018 роках Робочий візит представника ЮНІСЕФ до закладів, яким надавалася допомога у 2017-2018 роках Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Проценко М.В. Час проведення:29.05.2018 13:00 Місце проведення:ДНЗ № 2, «Шанс»
14:00 - Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М Час проведення:29.05.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
14:00 - Засідання комісії з питань захисту прав дитини Засідання комісії з питань захисту прав дитини Організатор:Вінник Т.С. Лисенко К.О. Час проведення:29.05.2018 14:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
15:00 - Відкриття футбольного поля в ЗОШ №2 Відкриття футбольного поля в ЗОШ №2 Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:29.05.2018 15:00 Місце проведення:ЗОШ №2
15:00 - Лекція – концерт «В країні мульті-пульті» Лекція – концерт «В країні мульті-пульті» Організатор:Вінник Т.С. Цибульник О.В. Маміна Т.І. Час проведення:29.05.2018 15:00 Місце проведення:Музична школа
16:00 - Нарада з головами ОСББ з житлово-комунальних питань Нарада з головами ОСББ з житлово-комунальних питань Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:29.05.2018 16:00 Місце проведення:Каб.№8 викон. коміт.
30.05.2018
день - Вистава «Аліса у країні мрій» для вихованців закладів відпочинку Вистава «Аліса у країні мрій» для вихованців закладів відпочинку
о 10.00 та о 11.00
Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Коротич І.В. Час проведення:30.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»

день - Спектаклі для дітей з пришкільних таборів ЧБДЮТ Спектаклі для дітей з пришкільних таборів ЧБДЮТ Організатор:Вінник Т.С. Цибульник О.В. Ващук Я.А. Час проведення:30.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих