Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Робоча нарада з реалізації проекту «Міжнародний рєпінський пленер у м. Чугуєві»
Робоча нарада з реалізації проекту «Міжнародний рєпінський пленер у м. Чугуєві»

Поділитися новиною:

Робоча нарада з реалізації проекту «Міжнародний рєпінський пленер у м. Чугуєві»

10 квітня відбулася чергова робоча нарада з реалізації проекту «Міжнародний рєпінський пленер у м. Чугуєві» конкурсу «Малі міста –великі враження»

 Міністерства культури України. Головним елементом нашої зустрічі була відеозйомка для підготовки сюжетів про наше місто в рамках реалізації проекту; про місця пов’язані з життям та творчою діяльністю видатного майстра Іллі Рєпіна, про майстрів та молодих художників, що живуть у Чугуєві. Адже Ілля Юхимович Рєпін мріяв щоб Чугуїв став центром образотворчого мистецтва, залишивши мешканцям великий спадок, який ми – чугуївці шануємо як пам’ять і пишаємося цим.

Альбом: Робоча нарада з реалізації проекту «Міжнародний рєпінський пленер у м. Чугуєві» Альбом: Робоча нарада з реалізації проекту «Міжнародний рєпінський пленер у м. Чугуєві» Альбом: Робоча нарада з реалізації проекту «Міжнародний рєпінський пленер у м. Чугуєві» Альбом: Робоча нарада з реалізації проекту «Міжнародний рєпінський пленер у м. Чугуєві» Альбом: Робоча нарада з реалізації проекту «Міжнародний рєпінський пленер у м. Чугуєві» Альбом: Робоча нарада з реалізації проекту «Міжнародний рєпінський пленер у м. Чугуєві» Альбом: Робоча нарада з реалізації проекту «Міжнародний рєпінський пленер у м. Чугуєві»
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3605 | Переглядів: 85Дата публікації: 10:48 11.04.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих