Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Звіт Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради
Звіт 
Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради

Поділитися новиною:

Звіт Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради

щодо виконання планів за І квартал 2018 року

Протягом І кварталу фахівцями територіального центру проводилися обстеження матеріально-побутових умов проживання з метою виявлення потреби в соціальних послугах – 279 обстежень, також проводилася перевірка якості надання соціальної послуги догляд вдома та паліативний догляд вдома - складено 79 актів перевірки з відповідною оцінкою, проведено анкетування – 79 осіб. Фахівцями відділення денного перебування проведено анкетування щодо якості надання послуг соціальної адаптації та соціальної реабілітації – 60 осіб.

      За І квартал взято на обслуговування:

- у відділення соціальної допомоги вдома – 10 осіб,

- у відділення денного перебування – 32 особи,

- у відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги – 15 осіб,

- до пункту обліку бездомних осіб – 2 особи.

      Фахівці відділень з метою сприяння в здійсненні соціального обслуговування громадян, які перебувають у складних життєвих умовах і потребують сторонньої допомоги за потреби встановлюють зв’язок з підприємствами, установами та організаціями, фізичними особами, родичами громадян,  яких обслуговує територіальний центр.

      Щопонеділка проводяться наради у директора з завідувачами відділень та спеціалістами апарату з питань організації надання соціальних послуг структурними підрозділами територіального центру, господарчої діяльності.

      Організація та проведення навчального циклу для соціальних робітників, працівників, фахівців – з початку року пройшли навчання – 14 осіб.

       Мультидисциплінарний підхід з надання комплексу соціальних послуг здійснюється за допомогою мультидисциплінарної команди для осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах та обслуговуються у територіальному центрі.

      Постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо діяльності територіального центру, яка  висвітлюється на офіційному сайті міськвиконкому (26 публікацій) і на сайті «Чугуїв соціальний» (13 публікацій) та в матеріалах місцевої газети «Новости Чугуева» ( 4 публікації).

      Всі соціальні послуги, що надаються структурними підрозділами, надаються згідно відповідних державних стандартів.

      Соціальну послугу догляд вдома отримали 565 осіб, з них 82 особи - це непрацездатні громадяни з психічними розладами, всього надали 84094 послуг.

      Соціальну послугу паліативного догляду вдома отримали 16 осіб, з них 4 особи  - це непрацездатні громадяни з психічними розладами, загалом надано 11976 послуг.

      Соціальну послугу натуральна допомога отримали 527 громадян, які перебувають в складних життєвих обставинах, вони отримали 890 послуг.

      Соціальні послуги соціальна адаптація та соціальна реабілітація отримали 789 громадянам похилого віку та люди з інвалідністю всіх категорій, яким надали 26126 послуг.

      Соціальну послугу консультування отримали 46 осіб.

      Соціальну послугу представництво інтересів отримали 22 бездомні особи, яким надано 1804 послуги.

      Всі особові справи одержувачів соціальних послуг ведуться відповідно вимог Державних стандартів соціальних послуг.

      Постійно проводяться роботи по благоустрою території та підтримання приміщень територіального центру  відповідно до санітарних норм.

      Щомісячно ведеться облік та контроль за економічним використанням електроенергії, водо- та теплопостачання.

      Відділення соціальної допомоги вдома. За три місяці фахівці відділення соціальної допомоги вдома надали 96070 послуг 581 особі, обслуговано 135 людей з інвалідністю, 150 ветеранів війни, 551 особа похилого віку, 289 осіб старше 80 років.

      Відділення денного перебування. За три місяці фахівцями відділення денного перебування проведено по 6 тематичних засідань клубу «Здоров’я» та клубу «Здорове харчування», які відвідали 212 осіб. Продовжують надаватися комплекси оздоровчих послуг №1,2,3 для громадян, які обслуговуються у територіальному центрі – їх отримали відповідно 125, 87 та 87 осіб.

Надавалися такі складові соціальної реабілітації:

- це проведення оздоровчого та профілактичного курсів лікувальної фізкультури, фахівець з фізичної реабілітації надав 88 особам 1869 послуг.,

- це організація та надання послуг з оздоровчого масажу – 64 особи отримали 949 послуг,

- це надання психологічної допомоги громадянам, які обслуговуються територіальним центром – 125 осіб отримали 1213 послуг.

Продовжують проводитися заняття в Університеті ІІІ віку на двох факультетах «Краєзнавство» та «Основи комп’ютерної грамотності» – заняття відвідують відповідно 41 та 34 особи. Проводилися індивідуальні та групові майстер-класи з виробів ручної роботи:

- з гончарства -13 осіб отримали 444 послуги,

- з навчання живопису експрес-методом – 16 осіб отримали 582 послуги,

- з рукоділля – 21 особа отримали 553 послуги.

Проводилася робота з ветеранським хором «Надежда» -25 осіб, літературно-поетичним клубом «Свеча» - 15 осіб, жіночим клубом «Натхнення» - 21 особа, клубом шанувальників фільмів «Наше кіно», ветеранським колективом «Театр для всіх» - 13осіб. Організовано та проведено перший з щоквартальних розважально-пізнавальних заходів на базі Університету ІІІ віку для підопічних відділень територіального центру – 11.04. 2018 року проведена пасхальна вікторина для 38 підопічних (чаювання, пасхальні кулічі). Організація та проведення виставок виробів ручної роботи громадян, які обслуговуються територіальним центром, до православних та державних свят – підготовлено 7 виставок. Продовжують надаватися послуги в рамках проекту «Вільний простір» з залученням спеціалістів територіального центру.

      Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.. Фахівцями відділення надано 890послуг 527 особам. Також протягом звітного періоду надано:

- банні послуги – 10 осіб отримали 24 послуги,

- перукарські послуги – 382 особи отримали 442 послуги,

- швацькі послуги – 94 особи отримали 147 послуг.

Надано технічних та інших засобів реабілітації підопічним територіального центру у тимчасове користування – 28 осіб отримали 34 послуги. Протягом звітного періоду продовжували надаватися транспортні послуги інвалідам та громадянам похилого віку з порушенням опорно-рухового апарату – 25 осіб отримали 35 послуг.

Організація та надання додаткових послуг підопічним інших відділень мультидисциплінарною командою – 488 осіб отримали 1569 послуг.

      Пункт обліку бездомних осіб. Здійснено 21 соціальне патрулювання для виявлення бездомних осіб та надання їм необхідних соціальних послуг. Надано 1408 послуг обігріву та гарячого харчування.

      Інженером з техніки безпеки проведено 3 лекції з охорони праці, техніки безпеки та пожежної безпеки для соціальних робітників. Щоденно здійснюється перевірка технічного стану електрообладнання та контроль за належним станом їх експлуатації.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3656 | Переглядів: 46Дата публікації: 09:41 19.04.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
28.05.2018
день - Проведення рейдів з ліквідації стихійної торгівлі в м.Чугуєві Проведення рейдів з ліквідації стихійної торгівлі в м.Чугуєві Організатор:Апостол О.І. Батченко В.М. Час проведення:28.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Вул.Жадановського, бул.Комарова
день - Робота комісії щодо належного санітарного стану в м.Чугуєві Робота комісії щодо належного санітарного стану в м.Чугуєві Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:28.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Вулиці міста
день - Юридична консультація громадян міста Юридична консультація громадян міста Організатор:Макаренко Л.П. Трохіна І.В. КалібердаА.А. Чекмарьов П.Д. Час проведення:28.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Каб.№ 7 викон. коміт., інші кабінети за графіком
день - Організація оздоровчої кампанії для пільгових категорій населення міста. Організація оздоровчої кампанії для пільгових категорій населення міста.
Постійно
за потреб.
Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О. М. Час проведення:28.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:УСЗН

29.05.2018
день - Відкриття таборів з денним перебуванням Відкриття таборів з денним перебуванням Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:29.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Заклади освіти
день - Майстер-клас для дітей з пришкільного табору (ЗОШ №2) Майстер-клас для дітей з пришкільного табору (ЗОШ №2) Організатор:Вінник Т.С. Цибульник О.В. Ващук Я.А. Час проведення:29.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»
10:00 - Пленарне засідання Чугуївської міської ради Пленарне засідання Чугуївської міської ради Організатор:Нежид Н.С. Бойко О.О. Час проведення:29.05.2018 10:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
12:00 - Засідання робочої групи з реалізації Всеукраїнського проекту «Міжнародний рєпінський пленер» в м.Чугуїв Засідання робочої групи з реалізації Всеукраїнського проекту «Міжнародний рєпінський пленер» в м.Чугуїв Організатор:Вінник Т.С. Цибульнік О.В. Час проведення:29.05.2018 12:00 Місце проведення:Каб № 12 викон. коміт.
13:00 - Робочий візит представника ЮНІСЕФ до закладів, яким надавалася допомога у 2017-2018 роках Робочий візит представника ЮНІСЕФ до закладів, яким надавалася допомога у 2017-2018 роках Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Проценко М.В. Час проведення:29.05.2018 13:00 Місце проведення:ДНЗ № 2, «Шанс»
14:00 - Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М Час проведення:29.05.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
14:00 - Засідання комісії з питань захисту прав дитини Засідання комісії з питань захисту прав дитини Організатор:Вінник Т.С. Лисенко К.О. Час проведення:29.05.2018 14:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
15:00 - Відкриття футбольного поля в ЗОШ №2 Відкриття футбольного поля в ЗОШ №2 Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:29.05.2018 15:00 Місце проведення:ЗОШ №2
15:00 - Лекція – концерт «В країні мульті-пульті» Лекція – концерт «В країні мульті-пульті» Організатор:Вінник Т.С. Цибульник О.В. Маміна Т.І. Час проведення:29.05.2018 15:00 Місце проведення:Музична школа
16:00 - Нарада з головами ОСББ з житлово-комунальних питань Нарада з головами ОСББ з житлово-комунальних питань Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:29.05.2018 16:00 Місце проведення:Каб.№8 викон. коміт.
30.05.2018
день - Вистава «Аліса у країні мрій» для вихованців закладів відпочинку Вистава «Аліса у країні мрій» для вихованців закладів відпочинку
о 10.00 та о 11.00
Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Коротич І.В. Час проведення:30.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»

день - Спектаклі для дітей з пришкільних таборів ЧБДЮТ Спектаклі для дітей з пришкільних таборів ЧБДЮТ Організатор:Вінник Т.С. Цибульник О.В. Ващук Я.А. Час проведення:30.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих