Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
ПАМ’ЯТАТИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО
ПАМ’ЯТАТИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО

Поділитися новиною:

ПАМ’ЯТАТИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО

5 травня 2018 року у бібліотеці -філії мікрорайону «Дружба» Чугуївської ЦБС проведено зустріч – вшанування «ПАМ’ЯТАТИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО».

Посміхається ранок травневий,

Трепет спогадів, потиск долонь…

У сльозинках непрохано-щедрих

Знов виблискує вічний вогонь.

Але поряд надійне плече

І дитячі допитливі очі,

І душа, в якій серце тріпоче,

Що Ваш спогад в майбутнє несе

 

             У довічному боргу наше покоління перед ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.

Історію не повернути, її неможливо забути. Пройшло 73 роки , як пролунали останні залпи Другої світової війни, прийшов довгоочікуваний мир, вистражданий, оплачений найвищою ціною - людським життям. Але роки, скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам'яті імена тих, хто віддав своє життя за Батьківщину, хто брав Берлін, воював у партизанських загонах і невтомно працював у тилу.

      Незважаючи на те, що живеться нашим ветеранам зараз непросто, та вони, як і раніше, у строю. Завжди готові взяти посильну участь у громадському житті міста. Своїм умінням боронити і перемагати, наші діди та прадіди стали прикладом доблесті, вірності військовій присязі, любові до рідної землі, щирої віри у непорушну єдність поколінь і у щасливе майбутнє нашої держави. Цю, непорушну єдність поколінь, гідно підтвердили діти та онуки переможців, які стали учасниками бойових дій на території інших держав та отримали статус воїна - інтернаціоналіста. Сьогодні її продовжують уже правнуки - учасники антитерористичної операції на Сході нашої країни, які самовіддано виконують конституційний обов’язок по захисту рідної Вітчизни. Нинішня молодь є гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів.

       Головна складова свята - це вітання ветеранів, щоб вони відчули нашу любов і повагу, щоб вони знали, що ми пам’ятаємо! Що ми цінуємо! Що ми пишаємося! Що ми вдячні!

       Присутніх ветеранів привітали мер Чугуєва Мінаєва Галина Миколаївна, депутат  Харківської обласної ради Донський Олександр Михайлович, ветерани - афганці Швидкін Віктор Леонтійович, Бєляєв Володимир Рувімович та учасник АТО Шевченко Федір Володимирович.

       Концертною програмою ветеранів вітали творчий колектив художнього читання «Світоч надії», вихованці дитячої музичної школи та загальноосвітньої школи №7. Зустріч проходила в теплій і дружній атмосфері. Для гостей прозвучали пісні та вірші воєнних років.

       Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих у боях визволителів. Усі бажаючі мали змогу переглянути відео презентацію «Ми пам’ятаємо! Шануємо! Ми вдячні!» Це звіт про десятирічну дружбу, про спільні зустрічі та про роботу, яку бібліотека проводить спільно з ветеранською організацією «ЧЗТА», ЗОШ №7, міською спілкою ветеранів-афганців, військової частиною А 05-01, дитячою музичною школою. Охочі оглянули  тематичну книжкову виставку-інсталяцію «Ваші життя війна рифмувала». Свято закінчилося традиційною солдатською кашею.

Альбом: ПАМ’ЯТАТИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО Альбом: ПАМ’ЯТАТИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО Альбом: ПАМ’ЯТАТИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО Альбом: ПАМ’ЯТАТИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО Альбом: ПАМ’ЯТАТИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО Альбом: ПАМ’ЯТАТИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3805 | Переглядів: 12Дата публікації: 11:30 08.05.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
24.05.2018
день - Нарада з головами ОСББ з житлово-комунальних питань Нарада з головами ОСББ з житлово-комунальних питань Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:24.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
день - Участь у турнірі з художньої гімнастики «Королева гімнастики» Участь у турнірі з художньої гімнастики «Королева гімнастики» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Губар І.Л. Час проведення:24.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
день - Участь у Чемпіонаті Харківської області з боксу серед ДЮСШ Участь у Чемпіонаті Харківської області з боксу серед ДЮСШ Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Губар І.Л. Час проведення:24.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
день - Відкриття звітної виставки гуртківців ЦТК Відкриття звітної виставки гуртківців ЦТК Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Лисенко С.В. Час проведення:24.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»
день - Участь у обласному конкурсі «Малюємо музику» Участь у обласному конкурсі «Малюємо музику» Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.С. Час проведення:24.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків ОНМЦ
08:00 - Конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей Конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей Організатор:МакаренкоЛ.П. Баришева Н.В. Час проведення:24.05.2018 08:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
15:00 - Підсумкова виставка робіт вихованців Чугуївського ЦТК «Наша творчість тобі, рідне місто» Підсумкова виставка робіт вихованців Чугуївського ЦТК «Наша творчість тобі, рідне місто» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Лисенко С.В. Час проведення:24.05.2018 15:00 Місце проведення:КЦ «Імідж»
25.05.2018
день - Свято «Останній дзвінок» Свято «Останній дзвінок» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:25.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Заклади освіти
16:00 - Відкриття турніру з футболу серед дитячих дворових команд на кубок міського голови Відкриття турніру з футболу серед дитячих дворових команд на кубок міського голови Організатор:Вінник Т.С. Лиманська С.В. Час проведення:25.05.2018 16:00 Місце проведення:Майданчик ЗОШ №2
27.05.2018
14:00 - Відвідування концерту Дитячої філармонії. Закриття сезону Відвідування концерту Дитячої філармонії. Закриття сезону Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.С. Час проведення:27.05.2018 14:00 Місце проведення:м. Харків
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих