Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Спільне заняття для батьків та дітей
Спільне заняття для батьків та  дітей

Поділитися новиною:

Спільне заняття для батьків та дітей

До Дня сім'ї у діалоговій кімнаті Чугуївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за спільним столом та у дружній атмосфері організовано та проведено спільне заняття для батьків та їх дітей з сімей, які перебувають на обліку центра.

         Батькам та їх дітям  було запропоновано спільно виготовити сімейну листівку. Запрошені підійшли до цього завдання з натхненням, в результаті чого сімейні листівки радували всіх своєю неповторністю. Діти з радістю співпрацювали з батьками. Батьки, у свою чергу, переконались у необхідності спілкування з дітьми, їх підтримки та проведенні спільного сімейного дозвілля, адже винагородою за це є справжні емоції, почуття єдності та гордості за своїх дітей.

         Після завершення заняття, у той час, коли з дітьми займалась соціальна няня, фахівцями Чугуївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з батьками було проведено соціально-педагогічну роботу стосовно емоційних потреб дитини та необхідності задоволення цих потреб батьками.       

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/3822 | Переглядів: 50Дата публікації: 15:06 16.05.2018
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих