Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
В м.Чугуєві продовжуються роботи з покращення умов перебування дітей в дитячих садочках
В м.Чугуєві продовжуються роботи з покращення умов перебування дітей в дитячих садочках

Поділитися новиною:

В м.Чугуєві продовжуються роботи з покращення умов перебування дітей в дитячих садочках

27.07.2016 у Чугуївськомудошкільномунавчальному закладі (ясла – садку) № 8 відбулося урочисте відкриття плескалки та ігрових майданчиків після капітального ремонту.

Розважальна програма об’єднала на майданчику усіх вихованців дитячого садка. Після рухливих ігор та зустрічі з казковими героями діти із задоволенням плескались у відремонтованому басейні. На святковому заході дітей та дорослих привітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ВІННИК Т.С.

Капітальний ремонт плескалки (міні-басейну для загартовування) та ігрових майданчиків виконаний в межах обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». Вартість ремонту склала 200,0 тис грн., серед яких 50 % складають кошти обласного бюджету, 45 % - співфінансування з міського бюджету, 5 % - кошти, зібрані ініціативною групою батьків вихованців.

Альбом: В м.Чугуєві продовжуються роботи з покращення умов перебування дітей в дитячих садочках Альбом: В м.Чугуєві продовжуються роботи з покращення умов перебування дітей в дитячих садочках Альбом: В м.Чугуєві продовжуються роботи з покращення умов перебування дітей в дитячих садочках Альбом: В м.Чугуєві продовжуються роботи з покращення умов перебування дітей в дитячих садочках Альбом: В м.Чугуєві продовжуються роботи з покращення умов перебування дітей в дитячих садочках
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/403 | Переглядів: 124Дата публікації: 16:25 27.07.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих