Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
В м.Чугуєві продовжуються роботи з покращення умов перебування дітей в дитячих садочках
В м.Чугуєві продовжуються роботи з покращення умов перебування дітей в дитячих садочках

В м.Чугуєві продовжуються роботи з покращення умов перебування дітей в дитячих садочках

27.07.2016 у Чугуївськомудошкільномунавчальному закладі (ясла – садку) № 8 відбулося урочисте відкриття плескалки та ігрових майданчиків після капітального ремонту.

Розважальна програма об’єднала на майданчику усіх вихованців дитячого садка. Після рухливих ігор та зустрічі з казковими героями діти із задоволенням плескались у відремонтованому басейні. На святковому заході дітей та дорослих привітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради ВІННИК Т.С.

Капітальний ремонт плескалки (міні-басейну для загартовування) та ігрових майданчиків виконаний в межах обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». Вартість ремонту склала 200,0 тис грн., серед яких 50 % складають кошти обласного бюджету, 45 % - співфінансування з міського бюджету, 5 % - кошти, зібрані ініціативною групою батьків вихованців.

Альбом: В м.Чугуєві продовжуються роботи з покращення умов перебування дітей в дитячих садочках Альбом: В м.Чугуєві продовжуються роботи з покращення умов перебування дітей в дитячих садочках Альбом: В м.Чугуєві продовжуються роботи з покращення умов перебування дітей в дитячих садочках Альбом: В м.Чугуєві продовжуються роботи з покращення умов перебування дітей в дитячих садочках Альбом: В м.Чугуєві продовжуються роботи з покращення умов перебування дітей в дитячих садочках
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/403 | Переглядів: 62Дата публікації: 16:25 27.07.2016
Анонс подій
20.01.2017
21.01.2017
10:00 - Внутрішкільний турнір з таекво... Внутрішкільний турнір з таеквон-до І.Т.Ф. Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Губарь І.Л. Час проведення:21.01.2017 10:00 Місце проведення:ДЮСШ
11:00 - Міський конкурс під патронатом... Міський конкурс під патронатом міського голови «Зимова казка» та залучення до конкурсу учнів підпорядкованих художніх шкіл області Організатор:Вінник Т.С. Цибульнік О.В. Непомнящий В.І Ващук Я.А. Час проведення:21.01.2017 11:00 Місце проведення:КУ «КЦ «Імідж»
Докладніше
Пошук
Посилання