Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Плідні результати тісної співпраці
Плідні результати тісної співпраці

Поділитися новиною:

Плідні результати тісної співпраці

На сьогодні громади міст не мають достатньо можливостей для підтримки житлового фонду на достатньому рівні. Важливим питанням муніципальної політики є стимулювання до енергоефективного споживання в житловому секторі, саме багатоквартирними будинками та ОСББ. І саме власники цього житла, у першу чергу, повинні бути зацікавлені у впровадженні енергоефективних технологій у багатоквартирному житловому фонді, оскільки результатом стане економія їх власних бюджетів.

У 2015 році Чугуївська міська рада стала одним з переможців у конкурсному відборі проекту ЄС та Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. Фаза ІІІ», в результаті якого підписана партнерська угода про реалізацію у нашому місті III фази спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (далі проект МРГ). Завдяки цьому в місті Чугуєві успішно реалізовувалися та продовжують реалізовуватися мікропроекти ОСББ та громадських організацій з використанням енергоефективних та енергозберігаючих технологій  у багатоповерхових будинках міста та закладах освіти.

У 2016 році співпраця між проектом МРГ та ОСББ міста Чугуєва була продовжена. Мешканці ОСББ проявили ініціативу, визначили найбільш актуальні проблеми своїх будинків. Так 3 ОСББ: «Перемога 28» (вул. Перемоги, 28/30), «Моноліт 137» (вул. Горішного, 137), «Ковчег 138» (вул. Горішного, 138) визначилися щодо виконання робіт з капітального ремонту мереж теплопостачання та встановлення індивідуальних теплопунктів;  ОСББ «Фенікс-46» (вул. Гвардійська, 46) – щодо капітального ремонту житлового будинку,  4 ОСББ:  «Добробут Чугуєва» (вул. Кожедуба, 9), «Центр-137» (вул. Харківська, 137), «Ельдорадо - 130» (вул. Харківська, 130), «Харківська - 105» (вул. Харківська, 105) –  капітальний ремонт м’якої покрівлі. Загальна сума проектів складає 3544,7 тис. грн., в т.ч. кошти ПРООН - 1893,0 тис. грн, місцевого бюджету  1436,7 тис. грн. та  215,0 тис. грн. - кошти  ОСББ.

У липні поточного року у приміщенні Чугуївської міської ради відбулося розкриття конкурсних пропозицій для виконання робіт у межах мікропроектів. Визначені підрядні організації.

На теперішній час з місцевого бюджету виділені та проплачені кошти у сумі 8448,0 грн. на отримання експертного звіту вищевказаних робіт.

Крім цього, в рамках проекту головам ОСББ була надана методична допомога для ознайомлення мешканців щодо можливості залучення коштів МРГ.

Інформація щодо реалізації вищезазначених проектів буде  оприлюднюватися на офіційному сайті Чугуївської міської ради.

Альбом: Плідні результати тісної співпраці Альбом: Плідні результати тісної співпраці Альбом: Плідні результати тісної співпраці
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/443 | Переглядів: 171Дата публікації: 15:51 10.08.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих