Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Разом у майбутнє – з одноіменним проектом
Разом у майбутнє – з одноіменним проектом

Поділитися новиною:

Разом у майбутнє – з одноіменним проектом

12 серпня 2016 року до чергової річниці дня міста Чугуєва відбулося урочисте відкриття двох об’єктів, облаштованих у навчальних закладах міста Чугуєва, проекти яких стали переможцями обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад “Разом у майбутнє”, а саме:

 капітально відремонтованої актової зали у Чугуївській гімназії № 5 та нового приміщення Чугуївського Центру допризовної підготовки юнаків та дівчат.

На відкриття завітали й організатори конкурсу – голова Харківської обласної ради С.І. Чернов, депутати обласної ради С.В. Білохвостенко та Д.В. М’ягкий. До них приєдналися люди, які  також доклали багато зусиль для реалізації проектів-переможців, а саме Г.М. Мінаєва, Чугуївський міський голова, її заступники Т.С. Вінник та Л.П. Макаренко, начальник відділу освіти М.В. Проценко, депутати міської ради та учасники ініціативних груп проектів.

Чугуївська гімназія № 5 привітала гостей закладу  бурхливими оплесками – це було привітання вихованців ІІІ зміни пришкільного табору з денним перебуванням.

Цього дня в оновленій актовій залі не було жодного вільного місця. Відбулася  урочиста церемонія розрізання святкової стрічки, і до слова перед усіма присутніми стали Сергій Іванович та Галина Миколаївна.

Завданням міні-проекту по Чугуївській гімназії №5 був капітальний ремонт актової зали з використанням енергозберігаючих та енергоефективних технологій. Сума проекту – 200 тис.грн, з яких:

·         обласний бюджет – 100 тис.грн;

·         місцевий бюджет – 90 тис.грн;

·         бюджет конкурсанта – 10 тис.грн.

Звертаючись до всіх, хто був присутній на урочистій церемонії відкриття зали, Сергій Чернов за дорученням депутатського корпусу обласної ради привітав чугуївців із Днем міста та зазначив: «Ви активно розвиваєтесь і завжди прагнете для громади лише найкращого. Доказом чого є відкриття чудової актової зали, яка гарантовано створюватиме святковий настрій під час кожної події, що проводитиметься у цьому приміщенні. Тут відновлено опалення, замінені вікна, з’явилось сучасне технічне обладнання, якісне освітлення. Дякую усім, хто приймав участь у співфінансуванні проекту, хто вклав у нього власні сили та ідеї».

А те, що гімназія багата на талановитих дітей,  її учні одразу ж продемонстрували на новенькій сцені під час святкового міні-концерту.

Далі делегація з представників обласної, місцевої влади, керівників відділів, учасників ініціативних груп та просто небайдужих людей відвідала Чугуївську ЗОШ № 1, у якій розташований наступний об’єкт реалізації міні-роекту – відремонтовані та дообладнані приміщення Чугуївського центру допризовної підготовки юнаків та дівчат. Завдяки  конкурсу проектів  “Разом у майбутнє” з напівпідвальних приміщень Центр перемістився у світлі кабінети з сучасним ремонтом, економічним  освітленням і новими меблями. Окрім цього, за кошти місцевого бюджету та ініціативної групи міні-проекту для Центру закуплені спеціалізовані стенди для викладання предмету “Захист Вітчизни”, сучасні протигази та респіратори. Також відтепер учні всіх шкіл міста, які навчатимуться в Центрі, матимуть унікальну нагоду, яка доступна дуже небагатьом учням України, – відпрацювати навички першої домедичної допомоги на сучасному роботі-тренажері “Тарас” для вивчення серцево-легеневої реанімації постраждалих.

Голова обласної ради наголосив, що Центр є дуже важливим для усього суспільства, адже знання, які отримують діти, можна застосовувати як у мирному житті, так і у воєнний час. Він також наголосив: «Дякую вам за системну роботу в цьому напрямку. Адже враховуючи ситуацію. Що склалася на сході країни, ваш Центр робить вагомий вклад у практичну та психологічну підготовку молодих людей».

Вартість проекту – 199,7 тис.грн:

·         з обласного бюджету – 99,850 тис.грн;

·         з місцевий – 89,850 тис.грн;

·         кошти конкурсанта – 10 тис.грн.

Керівниками Центру було зазначено, що ініціатива подання даного міні-проекту належала Сергію Чернову. Центр – єдиний подібний заклад на Харківщині, який цього року святкує 20-річчя. Предмет «Захист вітчизни» тут викладають кадрові офіцери. Щорічно в Центрі проходять навчання 180 юнаків.

Сподіваємося, що приклади Чугуївських гімназії № 5 та ЗОШ № 1 наступного року спонукають інші навчальні заклади міста брати участь як у конкурсу міні-проектів “Разом у майбутнє”, так і в інших конкурсах, і перемога у них сприятиме виведенню якості надання освітніх послуг навчальними закладами міста Чугуєва на найвищий рівень.

Більше фото – у фотогалереї відділу освіти

 

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/463 | Переглядів: 456Дата публікації: 13:25 16.08.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Анонс подій
25.09.2017
день - Свято до Дня дошкілля Свято до Дня дошкілля Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:25.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:ДНЗ міста
08:00 - Апаратна нарада Апаратна нарада Організатор:Макаренко Л.П. Свінченко Н.Г. Час проведення:25.09.2017 08:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
13:00 - Засідання комісії з питань захисту прав дитини Засідання комісії з питань захисту прав дитини Організатор:Вінник Т.С. Кукса О.Ю. Час проведення:25.09.2017 13:00 Місце проведення:Каб №8 викон.коміт.
14:00 - Волонтерський концерт з нагоди Всеукраїнського Дня людини похилого віку Волонтерський концерт з нагоди Всеукраїнського Дня людини похилого віку Організатор:Вінник Т.С. Коротич І.В. Час проведення:25.09.2017 14:00 Місце проведення:Терцентр
15:00 - Нарада з головами вуличних комітетів м.Чугуєва Нарада з головами вуличних комітетів м.Чугуєва Організатор:Макаренко Л.П. Юхно О.В. Час проведення:25.09.2017 15:00 Місце проведення:Каб №8 викон. коміт.
26.09.2017
день - Зустріч у літературному клубі «Свеча» до Дня людини похилого віку (презентація книги поезії Керанчука П.Я. - «Любов») Зустріч у літературному клубі «Свеча» до Дня людини похилого віку (презентація книги поезії Керанчука П.Я. - «Любов») Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В. Час проведення:26.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:Приміщення територіального центру
09:00 - лекція «Таємниця еліксиру молодості» в клубі «Здоров’я» лекція «Таємниця еліксиру молодості» в клубі «Здоров’я» Організатор:Територіальний центр Час проведення:26.09.2017 09:00 Місце проведення:Територіальний центр
09:00 - Засідання міської ради старшокласників Засідання міської ради старшокласників Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В Час проведення:26.09.2017 09:00 Місце проведення:БДЮТ
13:00 - Змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» (2004 р.н.) Змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» (2004 р.н.) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В Час проведення:26.09.2017 13:00 Місце проведення:Міський стадіон «Олімп»
14:00 - Нарада з активом ветеранів міста Нарада з активом ветеранів міста Організатор:Нежид Н.С. КуриленкоО.М. Час проведення:26.09.2017 14:00 Місце проведення:Каб №8 викон. коміт.
15:00 - святковий концерт для ветеранів та людей старшого віку святковий концерт для ветеранів та людей старшого віку Організатор:Дитяча музична школа Час проведення:26.09.2017 15:00 Місце проведення:Дитяча музична школа
16:00 - Пряма телефонна лінія заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вінник Т.С. з мешканцями міста Пряма телефонна лінія заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вінник Т.С. з мешканцями міста Організатор:Макаренко Л.П. Шляхта С.О. Час проведення:26.09.2017 16:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
16:00 - Зустріч з Валентином Сипавіним, Почесним громадянином м.Чугуєва Зустріч з Валентином Сипавіним, Почесним громадянином м.Чугуєва Організатор:Вінник Т.С. Лиманська С.В. Час проведення:26.09.2017 16:00 Місце проведення:КЦ «Імідж»
27.09.2017
день - Участь вихованців ДЮСШ у Чемпіонаті Харківської області з футболу серед ДЮСШ Участь вихованців ДЮСШ у Чемпіонаті Харківської області з футболу серед ДЮСШ Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:27.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:м. Двурічне
13:30 - Зустріч з працівниками центральної бібліотеки підопічних територіального центру присвячена Дню людини похилого віку Зустріч з працівниками центральної бібліотеки підопічних територіального центру присвячена Дню людини похилого віку Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В. Час проведення:27.09.2017 13:30 Місце проведення:Приміщення територіального центру
14:00 - Проведення особистих змагань з велосипедного туризму серед школярів м.Чугуєва присвячених Всесвітньому Дню Туризму Проведення особистих змагань з велосипедного туризму серед школярів м.Чугуєва присвячених Всесвітньому Дню Туризму Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:27.09.2017 14:00 Місце проведення:Площа «Соборна»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих