Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
На вимогу сьогодення
На вимогу сьогодення

Поділитися новиною:

На вимогу сьогодення

Відповідаючи на виклик часу, соціальні послуги служби зайнятості стрімко наближаються до населення. На сьогодні спеціалістами Чугуївського міського районного центру зайнятості широко запроваджується інновація в працевлаштуванні шукачів роботи - відеорезюме.

Служба зайнятості надає клієнту не тільки інформацію з підготовки відеорезюме,  а й технічну допомогу з відеозапису презентаційного ролику та його подальшої комп’ютерної обробки. Ця співпраця є дієвою, адже, з одного боку, допомагає шукачу роботи  в самовизначенні та самореалізації, дозволяє презентувати свої вміння та навички у виграшному ракурсі, а з іншої – скорочує шлях до працевлаштування, бо роботодавець, відбираючи претендентів на вакансію, ознайомлюється із відеорезюме, які вже згруповані за певними категоріями, що економить його час, а також має змогу сформувати перше враження про особисті якості претендента. 

Навчитися мистецтву самопрезентації Ви можете вже зараз! Зацікавленим особам спеціалісти центру зайнятості нададуть всебічну допомогу у створенні та розміщенні відеорезюме на інтернет порталах.  Чугуївський МРЦЗ чекає на Вас за адресою: м. Чугуїв, вул. Героїв Чорнобильців, б.11; тел. 2-62-58.

Начальник відділу

 активної підтримки безробітних

Чугуївського МРЦЗ

Світлана Шандула 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/466 | Переглядів: 161Дата публікації: 15:45 16.08.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих