Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
     ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЧЕРГОВОЇ  ІV СЕСІЇ   ЧУГУЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Поділитися новиною:

     ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЧЕРГОВОЇ  ІV СЕСІЇ   ЧУГУЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

   Депутату Чугуївської міської ради  VІІ скликання.  Згідно з розпорядженням міського голови від «19» січня 2016 №13 ІV чергова сесія Чугуївської міської ради VІІ скликання відбудеться 29 січня 2016 року о 10.00 год. в залі засідань Чугуївської міської ради з порядко...

   Депутату Чугуївської міської ради  VІІ скликання.  Згідно з розпорядженням міського голови від «19» січня 2016 №13 ІV чергова сесія Чугуївської міської ради VІІ скликання відбудеться 29 січня 2016 року о 10.00 год. в залі засідань Чугуївської міської ради з порядком денним:

 1. Про внесення змін до рішення LXXVII сесії Чугуївської міської ради                VІ скликання від 17.11.2015 № 3453- VІ «Про перейменування площ, вулиць, провулків та населених пунктів відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Доповідає: НЕЖИД Н.С.  – секретар міської ради. 2. Про затвердження «Програми енергозбереження та енергоефективності міста Чугуєва на 2016-2020 роки».

Доповідає: БАРМІН К.О. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. 3. Про погодження ІНВЕСТИЦІЙНОЇ  ПРОГРАМИ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЧУГУЇВТЕПЛО» на 2016 рік.

Доповідає: БАРМІН К.О. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. 4. Про передачу житлового будинку по вул. Кожедуба,19 в управління та на утримання об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку «КОЖЕДУБА-19».

Доповідає: БАРМІН К.О. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. 5. Про передачу житлового будинку по вул. Перемоги,28/30 в управління та на утримання співвласників багатоквартирного будинку «ПЕРЕМОГА-28».

Доповідає: БАРМІН К.О. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. 6. Про  затвердження Стратегії  розвитку туризму в місті Чугуєві  на 2016-2022 роки.

Доповідає: ВІННИК Т.С. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. 7. Про внесення змін до складу міської комісії по найменуванню або перейменуванню об’єктів міського підпорядкування, увічненню пам’яті визначних діячів та подій, встановленню пам’ятних знаків в місті Чугуєві, затвердженого рішенням ХІ сесії Чугуївської міської ради VI скликання від 24.06.2011 № 408-VI «Про порядок перейменування вулиць та встановлення пам’ятних знаків в місті Чугуєві».

Доповідає: ВІННИК Т.С. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. 8. Про хід виконання «Міської комплексної програми розвитку культури на 2013-2016 роки» за 2015 рік.

Доповідає: ВІННИК Т.С. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. 9. Про виконання Міської програми розвитку туризму на 2010-2015 роки.

Доповідає: ВІННИК Т.С. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. 10. Про хід виконання міської Програми розвитку фізичної культури та спорту  «Спорт протягом життя» у м. Чугуєві на 2011-2016 роки у 2015році.

Доповідає: ВІННИК Т.С. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. 11. Про затвердження структури Чугуївської міської ради та її виконавчих органів та загальної чисельності апарату міської ради, апарату виконавчого комітету, виконавчих органів.

Доповідає: МАКАРЕНКО Л.П. – заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету. 12. Про встановлення умов оплати праці міському голові, секретарю міської ради, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступнику міського голови - керуючому справами виконавчого комітету в 2016 році.

Доповідає: МАКАРЕНКО Л.П. – заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету. 13. Про встановлення умов оплати праці та розміру преміювання посадовим особам, службовцям та робітникам Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету.

Доповідає: МАКАРЕНКО Л.П. – заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету. 14. Про виконання «Програми правової освіти населення та надання безоплатної первинної правової допомоги населенню м. Чугуєва».

Доповідає: МАКАРЕНКО Л.П. – заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету. 15. Про внесення змін до рішення LVII сесії Чугуївської міської ради VI скликання від 25.04.2014 № 2605-VI «Про затвердження складу комісії з питань присвоєння міських звань та розгляду кандидатур для нагородження

державними і міськими відзнаками».

Доповідає: МАКАРЕНКО Л.П. – заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету. 16. Про виконання «Програми щодо сприяння у роботі міських виборчих комісій під час чергових виборів міського голови, депутатів Чугуївської міської та Харківської обласної рад». Доповідає: МАКАРЕНКО Л.П. – заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету. 17. Про виконання «Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища м. Чугуєва на 2012-2015 роки».

Доповідає: КУРИЛЕНКО О.М.  – начальник управління соціального захисту населення. 18. Про передачу з балансу Управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань Чугуївської міської ради на баланс Відділу культури і туризму Чугуївської міської ради документації з науково-проектних робіт.

Доповідає: ЧОЛОМБИТЬКО В.О. – начальник управління-начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань. 19. Про передачу на безоплатній основі на баланс Комунальному підприємству «Чугуївський комунальний комплекс» елемента благоустрою – парку               ім. І.Ю. Рєпіна за адресою: Харківська обл., м. Чугуїв,  вул. Карбишева, 1А.

Доповідає: ЧОЛОМБИТЬКО В.О. – начальник управління-начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань. 20. Про розірвання договору оренди земельної ділянки, наданої в оренду КРАВЦОВУ Анатолію Михайловичу для обслуговування існуючих індивідуальних гаражів, в м. Чугуєві, вул. Щорса, біля №54. Доповідає: ЧОЛОМБИТЬКО В.О. – начальник управління-начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань. 21. Про поновлення договору оренди землі, наданої в оренду Відкритому акціонерному товариству «УКРТЕЛЕКОМ» для розміщення та обслуговування центру технічної експлуатації місцевого телефонного зв’язку, в м. Чугуєві,  вул. Харківська, №118.

Доповідає: ЧОЛОМБИТЬКО В.О. – начальник управління-начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань. 22. Про продовження договору оренди земельної ділянки, наданої в оренду КОТЕЛЬНИКОВІЙ Ірині Борисівні для обслуговування стаціонарної малої архітектурної форми, в м. Чугуєві, вул. Горішного, біля №134.

Доповідає: ЧОЛОМБИТЬКО В.О. – начальник управління-начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань. 23. Про надання БОВДУЙ Сергію Михайловичу дозволу на розробку матеріалів щодо викупу земельної ділянки (звіту про експертну грошову оцінку) для обслуговування автомайстерні в м. Чугуєві, вул. Щорса, №12А з метою викупу.

Доповідає: ЧОЛОМБИТЬКО В.О. – начальник управління-начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань. 24. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж КУДРІ Сергію Володимировичу земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування торговельного павільйону в м. Чугуєві, бульвар Комарова, №1Ю.

Доповідає: ЧОЛОМБИТЬКО В.О. – начальник управління-начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань. 25. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж ЗІНКІВСЬКІЙ Наталії Олегівні земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування магазину в м. Чугуєві, вул. Щорса, №1Г.

Доповідає: ЧОЛОМБИТЬКО В.О. – начальник управління-начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань. 26. Про передачу Публічному акціонерному товариству «ПІВДЕНСПЕЦБУД» земельної ділянки в оренду для обслуговування адміністративних та господарських будівель в м. Чугуєві, вул. Вокзальна, №26. Доповідає: ЧОЛОМБИТЬКО В.О. – начальник управління-начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань. 27. Про передачу ЗАХАРЧЕНКУ Юрію Григоровичу земельної ділянки в оренду для обслуговування 77/100 частин комплексу будівель та споруд в м. Чугуєві, вул. Вокзальна, №26. Доповідає: ЧОЛОМБИТЬКО В.О. – начальник управління-начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань. 28. Про передачу СИРОМЯТНИКОВІЙ Сніжанні Євгенівні земельної ділянки в оренду для обслуговування 5/100 частин комплексу будівель та споруд в               м. Чугуєві, вул. Вокзальна, №26. Доповідає: ЧОЛОМБИТЬКО В.О. – начальник управління-начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань. 29. Про надання Чугуївській міській раді дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться в комунальній власності територіальної громади м. Чугуєва, на дві окремі в м. Чугуєві, вул. Харківська, №120. Доповідає: ЧОЛОМБИТЬКО В.О. – начальник управління-начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань. 30. Про надання АСОСОВУ Андрію Юрійовичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Чугуєві, пров. 1-й Кременецький, біля №2 для подальшої передачі у власність.

Доповідає: ЧОЛОМБИТЬКО В.О. – начальник управління-начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань. 31. Про надання КУДРІ Сергію Володимировичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва зі зміною цільового призначення із земель житлової та громадської забудови в м. Чугуєві, вул. Гагаріна, біля №21 для подальшої передачі у власність.

Доповідає: ЧОЛОМБИТЬКО В.О. – начальник управління-начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань. 32. Про надання МАРЧУКУ Віталію Анатолійовичу дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Чугуєві, с. Клугино-Башкирівка, вул. Задонецька, №8А для подальшої передачі у власність.

Доповідає: ЧОЛОМБИТЬКО В.О. – начальник управління-начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань. 33. Різне.

Міський голова                 оригінал підписано                          Г.М. МІНАЄВА

0

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/47 | Переглядів: 70Дата публікації: 10:25 20.01.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Анонс подій
22.10.2017
день - Відвідування концерту обласної Дитячої філармонії Відвідування концерту обласної Дитячої філармонії Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.І Час проведення:22.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:м.Харків
10:00 - Міські змагання з волейболу, присвячені Дню захисника Україна Міські змагання з волейболу, присвячені Дню захисника Україна Організатор:Вінник Т.С. Лиманська С.В. Час проведення:22.10.2017 10:00 Місце проведення:Спортивна зала ДЮСШ
25.10.2017
10:00 - Презентація проекту асоціації приватних роботодавців «Новий відлік. Малі міста» Презентація проекту асоціації приватних роботодавців «Новий відлік. Малі міста» Організатор:Макаренко Л.П. Час проведення:25.10.2017 10:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт
26.10.2017
15:00 - Святковий концерт, присвячений 70-річчю створення КЖРЕП м.Чугуєва Святковий концерт, присвячений 70-річчю створення КЖРЕП м.Чугуєва Організатор:Бармін К.О. Ващук Я.А. Час проведення:26.10.2017 15:00 Місце проведення:КЦ «Імідж»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих