Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Вітаємо з Днем усиновлення
Вітаємо з Днем усиновлення

Поділитися новиною:

Вітаємо з Днем усиновлення

Вітаємо з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, прийомних батьків, опікунів, працівників служб у справах дітей та центрів соціальної служби для сім'ї, дітей і молоді.

Усиновити дитину- означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих. Стати для чужої дитини матір’ю, перейматися до кінця життя її проблемами – чи не є це подвигом материнства. Ми пишаємось своїми усиновителями. Це свято життєвої мужності і щирості, свято розуміння, великої душі та великого терпіння.

Кожна дитина має право на виховання в сім’ї та потребує родинного тепла і турботи. Шановні усиновителі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни та піклувальники! Прийміть наш земний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше - щастя мати родину. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

 У цей урочистий день ми повинні подумати також і про тих дітей, які ще чекають на родину. Сподіваємось , що спільними зусиллями влади і громади ми доб’ємося того, щоб кожна дитина мала сім’ю, а цей день став, насправді, святом здійснення найзаповітніших дитячих мрій та народженням щасливих українських родин.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/588 | Переглядів: 202Дата публікації: 10:53 30.09.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих