Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Школа молодого працівника психологічної служби
Школа молодого працівника психологічної служби

Поділитися новиною:

Школа молодого працівника психологічної служби

26 жовтня 2016 року в рамках міського методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів відбулося засідання Школи молодого працівника психологічної служби.

У 2016-2017н.р. в психологічній службі міста працюють 9 молодих спеціалістів. З метою підвищення їх фахового рівня за кожним з них закріплено наставника, що має досвід роботи практичного психолога/соціального педагога, ведуться заняття в «Школі молодого спеціаліста»,  індивідуальна робота наставників з молодими педагогами та 1 раз на місяць працює супервізіонна група з питань, що стосуються професійної діяльності.

На засіданні розглядались питання щодо ведення робочої документації, опрацьовані нормативні документи психологічної служби на 2016-2017н.р., умови розвитку професійної самосвідомості, професійно необхідні якості практичного психолога та супровід дитини під час адаптації до дошкільного закладу та школи (етапи роботи практичного психолога та соціального педагога).

З 1 по 12 грудня 2016 в рамках Школи  заплановано проведення декади молодого спеціаліста психологічної служби, під час якої відбудеться взаємовідвідування з обміну досвідом наставників та молодих спеціалістів.

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/596 | Переглядів: 154Дата публікації: 14:29 03.10.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих