Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
 Інформація  Чугуївського  МРЦЗ  про проведення заходів в межах Всеукраїнської декади зайнятості  

 Інформація  Чугуївського  МРЦЗ  про проведення заходів в межах Всеукраїнської декади зайнятості  

Спеціалістами  Чугуївського МРЦЗ  з  01.12.2015 по 10.12.2015 в межах Всеукраїнської декади зайнятості була проведена низка заходів із залученням учасників АТО та осіб з інвалідністю. Під час таких заходів фахівці центру зайнятості...

Спеціалістами  Чугуївського МРЦЗ  з  01.12.2015 по 10.12.2015 в межах Всеукраїнської декади зайнятості була проведена низка заходів із залученням учасників АТО та осіб з інвалідністю.

Під час таких заходів фахівці центру зайнятості надавали всебічні консультації з питань працевлаштування та соціальних гарантій для даних категорій громадян,  роз’ясняли  нововведення в законодавстві, ознайомили з актуальними вакансіями, надали дієву допомогу з техніки пошуку роботи.

В ході проведення декади зайнятості був організований інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО (залучено 13 осіб), на якому йшла мова про соціальні послуги служби зайнятості та перспективи у працевлаштування. Так, у поточному році Чугуївським МРЦЗ було взято на облік  7 осіб з числа  учасників АТО; їм  запропонований увесь спектр соціальних послуг, у тому числі й одноразова виплата допомоги по безробіттю для започаткування власної справи. На сьогодні в результаті конструктивної роботи спеціалістів двоє осіб працевлаштовані, троє - відкрили власну справу.

В ході налагодженої співпраці центру зайнятості з Чугуївським районним військовим комісаріатом під час проведення міні-ярмарків вакансій здійснюється інформаційно-роз’яснювальна робота щодо можливості та умов працевлаштування даної категорії осіб за контрактом чи по мобілізації, надаються консультації з організації індивідуального навчання з метою відповідності професійним вимогам роботодавця. В ході проведення декади відбувся 1 такий захід, в якому взяли участь 8 осіб, 1 особа зорієнтована на службу за контрактом.

 Спільно з фахівцями УПСЗН продовжується опитування усіх демобілізованих учасників АТО щодо потреби їх в послугах з професійного навчання за кошти державного бюджету або на базі ХЦПТО. В результаті профорієнтаційної роботи 1 особа з числа учасників АТО приступила до професійного навчання в ХЦПТО за професією «кухар».

В ході проведення декади зайнятості спеціалісти Чугуївського МРЦЗ також зробили акцент на умовах працевлаштування людей з особливими потребами: 3 грудня 2015 року в інформаційному секторі підготували тематичну експозицію та розповсюдили флаєри «Приверни увагу до осіб з інвалідністю». Під час проведення інформаційного семінару та міні-ярмарку вакансій громадяни даної категорії отримали практичні поради щодо шляхів самореалізації на ринку праці, інформацію про підприємства, що мають спеціальні або пристосовані для осіб з інвалідністю робочі місця; ознайомилися з переліком навчальних закладів, де можливе їх професійне навчання. Перед шукаючими роботи  виступили представники  Фермерського господарства «Авєлєс». Всього в цих заходах взяли участь 5 осіб даної категорії.

Начальник відділу

активної підтримки безробітних Шандула С.А.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/65 | Переглядів: 108Дата публікації: 14:55 11.12.2015
Анонс подій
26.04.2017
10:00 - Покладання квітів до дня аварії на Чорнобильській АЕС Покладання квітів до дня аварії на Чорнобильській АЕС Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:26.04.2017 10:00 Місце проведення:Сквер Захисників Вітчизни
11:00 - Семінар-тренінг "Управління проектом: від ідеї до результату" Семінар-тренінг "Управління проектом: від ідеї до результату" Організатор:Апостол О.І. Красільнікова Т.В. Час проведення:26.04.2017 11:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
12:00 - Обласний футбольний турнір серед школярів «UNICEF Football Cup» Обласний футбольний турнір серед школярів «UNICEF Football Cup» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:26.04.2017 12:00 Місце проведення:м. Чугуїв, стадіон «Олімп»
27.04.2017
08:30 - День цивільного захисту (відкритий показовий захід) День цивільного захисту (відкритий показовий захід) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:27.04.2017 08:30 Місце проведення:НВК № 6
14:00 - Звітна краєзнавча конференція «Люби і знай свій рідний край» Звітна краєзнавча конференція «Люби і знай свій рідний край» Організатор:Вінник Т.С. Лисенко Г.М. Час проведення:27.04.2017 14:00 Місце проведення:ЦТК
14:00 - Презентація проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження», який реалізується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» у частині «Надання допомоги відібраним містам у Презентація проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження», який реалізується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» у частині «Надання допомоги відібраним містам у популяризації та практичній реалізації бюджетування за участі громадян (бюджет участі)» Організатор:Апостол О.І. Красільнікова Т.В. Час проведення:27.04.2017 14:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
28.04.2017
день - Участь в обласних зональних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м′яч» (2004 р.н.), (2003 р.н.) Участь в обласних зональних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м′яч» (2004 р.н.), (2003 р.н.) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:28.04.2017 (протягом дня) Місце проведення:м. Чугуїв, стадіон «Олімп»
10:00 - Пленарне засідання Чугуївської міської ради Пленарне засідання Чугуївської міської ради Організатор:Нежид Н.С. Бойко О.О. Час проведення:28.04.2017 10:00 Місце проведення:Каб № 17 викон. коміт.
Докладніше
Пошук
Посилання