Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Туристське “Бабине літо” - 2016
Туристське “Бабине літо” - 2016

Поділитися новиною:

Туристське “Бабине літо” - 2016

14 жовтня 2016, в Клугино-Башкиріовському лісі Чугуївським центром туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради були проведені традиційні відкриті особисті змагання зі спортивного орієнтування “Бабине літо – 2016», присвячені Дню Захисника України.

У змаганнях в семи вікових групах взяло участь понад 100 осіб. Це були як школярі м.Чугуєва, так і представники Чугуївського, Ізюмського районів, м.Харкова,  а також  юніори, молодь і навіть ветерани цього прекрасного виду спорту.

Дистанція “За вибором” включала в себе проходження 20 контрольних пунктів (близько 3 км по оптимальному шляху  руху) за 1 годину контрольного часу. Багато учасників на відмінно впоралися із завданням і, знайшовши всі пункти, успішно фінішували.

Вітаємо переможців та призерів з перемогою, а всіх туристів – з  ще одним чудовим осіннім днем, проведеним у  лісі, на природі,  в колі друзів. І хоча цього дня було прохолодно, проте  спілкування,  позитивні емоції – все це залишиться в пам’яті учасників як добрий спогад ще одного прекрасно прожитого дня.

Результати призерів відкритих особистих змагань зі спортивного орієнтування «Бабине літо – 2016»:

 Молодша група:

1 місце – Пальник Максим (ЗОШ №2), Яценко Діана ( Чуг р-н)

2 місце – Шеханін Данило (ЗОШ №7), Чистіліна Єлизавета (К-Б ЗОШ)

3 місце – Шарко Стас (ЗОШ №1), Ковбаса Валерія (К-Б ЗОШ)

Середня група:

1 місце – Скомороха Максим (Чуг.р-н), Семенченко Олександра (м.Харків)

2 місце – Чупрей  Данило (Чуг р-н.), Голуб Вікторія (ЗОШ №8)

3 місце – Чміль Михайло (К-Б ЗОШ), Бойко Вікторія (ЗОШ №1)

Старша група:

1 місце – Касалап Денис (ЗОШ №7), Логуновська Анастасія (Чуг.р-н)

2 місце – Громадський Євген (К-Б ЗОШ), Машкіна Катерина (К-Б ЗОШ)

3 місце – Данченко Дмитро (ЗОШ №2), Василенко Вероніка (м.Харків, ХНУ)

“Молодь – юніори”:

1 місце – Наточий Сергій (м.Харків), Онацька  Анастасія (м.Харків)

2 місце – Шавкуненко Марія (м.Харків)

 “Дорослі”

1 місце – Колесніченко Денис (Чугуївський ЦТК),

2 місце – Ходіенко Микола (кл.-Башкирівка, ВСУ)

3 місце – Семенченко Едуард (м.Харків, м-н “Клуб Мандрівників”)

 “Ветерани”

1 місце – Лесновська Н.М. (ЗОШ №4)

Альбом: Туристське “Бабине літо” - 2016 Альбом: Туристське “Бабине літо” - 2016
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/669 | Переглядів: 124Дата публікації: 11:42 19.10.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
12.12.2017
09:00 - Участь юнаків закладів освіти м. Чугуєва у ІІІ фінальному етапі обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» з волейболу Участь юнаків закладів освіти м. Чугуєва у ІІІ фінальному етапі обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» з волейболу Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:12.12.2017 09:00 Місце проведення:м. Харків (вул. І.Каркача, 20)
13.12.2017
13:30 - Заняття в Університеті ІІІ віку: - факультет «Краєзнавство» Заняття в Університеті ІІІ віку: - факультет «Краєзнавство» Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В. Час проведення:13.12.2017 13:30 Місце проведення:Приміщення територіального центру
16:00 - Пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Апостола О.І. Пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Апостола О.І. Організатор:Апостол О.І. Шляхта С.О. Час проведення:13.12.2017 16:00 Місце проведення:Каб № 11 викон. коміт
14.12.2017
день - Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу адміністративної та кадрової роботи управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу адміністративної та кадрової роботи управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради Організатор:МакаренкоЛ.П. Баришева Н.В. Час проведення:14.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт
день - Святковий концерт, присвячений Дню вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС Святковий концерт, присвячений Дню вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:14.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:КЦ "Имидж", вул. Кожедуба 24
09:30 - Покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Організатор:МакаренкоЛ.П. Сосницька Ю.А. Час проведення:14.12.2017 09:30 Місце проведення:Сквер Захисників Вітчизни
14:00 - І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (наукові відділення: наук про Землю, історії, філософії та суспільствознавства) І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (наукові відділення: наук про Землю, історії, філософії та суспільствознавства) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В Час проведення:14.12.2017 14:00 Місце проведення:ЦТК
14:00 - Заняття в Університеті ІІІ віку: - факультет «Основи комп’ютерної грамотності». Заняття в Університеті ІІІ віку: - факультет «Основи комп’ютерної грамотності». Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В. Час проведення:14.12.2017 14:00 Місце проведення:Приміщення територіального центру
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих