Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Кількість жертв отруєння сурогатним алкоголем в Україні продовжує зростати
Кількість жертв отруєння сурогатним алкоголем в Україні продовжує зростати

Поділитися новиною:

Кількість жертв отруєння сурогатним алкоголем в Україні продовжує зростати

За інформацією Державної служби з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів число померлих від вживання сурогатного алкоголю в Україні станом на 17 жовтня зросло до 58, кількість постраждалих – до 135.

Отруєння сурогатним алкоголем зафіксовані у семи областях України – в Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій, Луганській, Житомирській і Миколаївській областях.

Перші випадки, а також найбільша кількість отруєнь неякісним алкоголем зареєстровані у Харківській області. Правоохоронці Харківщини порушили справу за статтею «незаконне виготовлення товарів із недоброякісної сировини, що призвело до отруєння людей або інших тяжких наслідків».

В прокуратурі Харківської області повідомили про затримання сімох підозрюваних у виробництві й реалізації сурогатного алкоголю, від якого загинули люди.

Силовики затримали організатора виробництва сурогатного алкоголю, трьох пособників та ще трьох господарів магазинів, які реалізовували цю продукцію.

Однак, не дивлячись на проведену правоохоронними органами роботу, в нашому регіоні кількість жертв отруєння сурогатним алкоголем продовжує зростати. За останню добу на Харківщині зареєстрували нові випадки отруєнь – три людини померли, загалом по області постраждала 91 особа, з них померли – 44.

Звертаємо увагу мешканців нашого міста, щоб вберегтися від отруєння сурогатним алкоголем слід відмовитись від придбання алкогольної продукції сумнівної якості у місцях розливу та оптової торгівлі. Алкоголь бажано купувати в місцях роздрібної торгівлі, які мають відповідні відділи для реалізації і ліцензії на реалізацію цієї підакцизної групи товарів. При цьому купувати горілку без елементів захисту небезпечно. Особливо, якщо півлітрова пляшка коштує дешевше за 54 гривні – це офіційно встановлена мінімальна ціна оковитої в країні.

Життя людей також залежить і від того, чи розпізнають підробку покупці та продавці. Якщо немає дозатора – це вже ризик, адже пляшка може виявитися фальсифікатом.  Друга підказка – етикетка. На ній має бути чітко вибита дата виробництва, склад і  місце виготовлення продукту.

Якщо ж після вживання алкоголю людині стало зле, лікарі рекомендують негайно викликати швидку допомогу.

Завжди пам’ятайте, що ваше здоров’я у власних руках. Бережіть себе.

 

Управління соціального захисту населення

Чугуївської міської ради

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/670 | Переглядів: 130Дата публікації: 11:44 19.10.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
22.01.2018
07:30 - Молебень за єдність України Молебень за єдність України Організатор:Макаренко Л.П. Сосницька Ю.А. Час проведення:22.01.2018 07:30 Місце проведення:Свято-Покровський собор м.Чугуїв
09:00 - Покладання квітів з нагоди Дня Соборності України Покладання квітів з нагоди Дня Соборності України Організатор:Макаренко Л.П. Сосницька Ю.А. Час проведення:22.01.2018 09:00 Місце проведення:Сквер Захисників Вітчизни
24.01.2018
10:00 - Актив м.Чугуєва Актив м.Чугуєва Організатор:Красільнікова Т.В. Час проведення:24.01.2018 10:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
13:00 - Спортивні змагання з футзалу Спортивні змагання з футзалу Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:24.01.2018 13:00 Місце проведення:ДЮСШ
26.01.2018
день - Участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти Участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:26.01.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
10:00 - Пленарне засідання Чугуївської міської ради Пленарне засідання Чугуївської міської ради Організатор:Нежид Н.С. Бойко О.О. Час проведення:26.01.2018 10:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
16:00 - Освітянські вечорниці Освітянські вечорниці Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Коротич І.В Час проведення:26.01.2018 16:00 Місце проведення:КБ ЗОШ
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих