Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Отримуємо досвід з реалізації принципів раннього втручання
Отримуємо досвід з реалізації принципів раннього втручання

Поділитися новиною:

Отримуємо досвід з реалізації принципів раннього втручання

У с. Коропове Зміївського району Харківської області в рамках проекту з упровадження послуги раннього втручання в Україні ЮНІСЕФ та БФ «Інститут раннього втручання» 17-21 жовтня 2016 року проводять заняття у Школі з впровадження послуги раннього втручання.

 З метою підготовки команди спеціалістів до послуги раннього втручання в м. Чугуєві цей захід відвідали  працівники  Чугуївської міської психолого-медико-педагогічної консультації Ю.П. Трубіцина та Т.С. Мілько.

Члени мільтидисциплінарної команди м. Чугуєва з аспектів раннього втручання, у складі якої і є працівники відділу освіти,  під час занять у Школі  вже ознайомилися з теоретичними засадами,  концепцією та принципами раннього втручання в рамках програми ЮНІСЕФ з інклюзивної освіти, дія якої поширюватиметься на Харківську, Луганську, Донецьку, Дніпропетровську та Запорізьку області.

Попереду – практичні заняття. Отримані знання будуть реалізовуватися під час роботи Центру раннього втручання при Чугуївському ДНЗ № 12 та у рамках запровадження інклюзивної освіти у м. Чугуєві.

 

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/671 | Переглядів: 177Дата публікації: 11:45 19.10.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих