Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Упродовж місяця збірні команди міста прийняли участь у фінальних змаганнях за програмою обласної Спартакіади серед районів області та міст обласного значення з шахів, з настільного тенісу, з важкої атлетики та баскетболу.

Високі результати показали спортсмени збірної команди по баскетболу, виборовши ІІ місце в області. Баскетбольна команда «Пегас» впевнено шла до перемоги, але в останній схватці віддали 7 очків команді – переможцю багатьох турнірів м. Краснограду.

Альбом: Упродовж місяця збірні команди міста прийняли участь у фінальних змаганнях за програмою обласної Спартакіади серед районів області та міст обласного значення з шахів, з настільного тенісу, з важкої атлетики та баскетболу. Альбом: Упродовж місяця збірні команди міста прийняли участь у фінальних змаганнях за програмою обласної Спартакіади серед районів області та міст обласного значення з шахів, з настільного тенісу, з важкої атлетики та баскетболу. Альбом: Упродовж місяця збірні команди міста прийняли участь у фінальних змаганнях за програмою обласної Спартакіади серед районів області та міст обласного значення з шахів, з настільного тенісу, з важкої атлетики та баскетболу. Альбом: Упродовж місяця збірні команди міста прийняли участь у фінальних змаганнях за програмою обласної Спартакіади серед районів області та міст обласного значення з шахів, з настільного тенісу, з важкої атлетики та баскетболу. Альбом: Упродовж місяця збірні команди міста прийняли участь у фінальних змаганнях за програмою обласної Спартакіади серед районів області та міст обласного значення з шахів, з настільного тенісу, з важкої атлетики та баскетболу. Альбом: Упродовж місяця збірні команди міста прийняли участь у фінальних змаганнях за програмою обласної Спартакіади серед районів області та міст обласного значення з шахів, з настільного тенісу, з важкої атлетики та баскетболу.
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/814 | Переглядів: 21Дата публікації: 15:04 18.11.2016