Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
КВИТОК ДО УСПІХУ
КВИТОК ДО УСПІХУ

Поділитися новиною:

КВИТОК ДО УСПІХУ

Завдяки Чугуївському міському районному центру зайнятості мешканці м. Чугуєва та Чугуївського р-ну мали змогу залучитися до нового соціального проекту «Квиток до успіху».

 В межах цього проекту 25 листопада 2016 року на автостанції «Чугуїв» відбувся ярмарок вакансій за участю представників 6-ти підприємств та організацій міста та району, в т.ч. Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату.

Для усіх зацікавлених спеціалісти центру зайнятості презентували «гарячі» вакансії: ТОВ «ТММ-ЕНЕРГОБУД МЕНЕДЖМЕНТ» (за 12 професіями – понад 40 вакансій»), ТОВ «ДАРС-Д» (за професіями: продавець-консультант, касир торгівельного залу, охоронник – 15 вакансій), ПрАТ «Тепличний» (до 20 вакансій овочівників), Філія «Чугуївський райавтодор» (вакансії: старший інспектор з кадрів, завідувач складом, дорожні робітники), філія «Чугуївське ДЕП» (запрошені на роботу майстри на дорожні ділянки, трактористи, водії автотранспортних засобів (на вантажні автомобілі). Також були широко представлені вакансії (понад 10 професій), отримані з інших джерел. Особливу увагу пригорнув інформаційний куточок Чугуївського ОРВК - про працевлаштування за контрактом в Збройні Сили України.

За допомогою фото-та відео-ревю спеціалісти центру зайнятості розкрили умови праці та переваги запропонованих робочих місць. Під час проведення заходу також демонструвалися відеоролики щодо можливості набуття професійної освіти за сприянням державної служби зайнятості та техніки пошуку роботи. Усім перехожим був наданий інформаційний матеріал щодо послуг служби зайнятості.

Безумовно, проведений захід є позитивним продовженням цілеспрямованої роботи служби зайнятості, направленої на залучення населення до активних форм пошуку роботи, підвищення власної конкурентоспроможності та прискорення працевлаштування безробітних.

Всього під час ярмарку вакансій послугами центру зайнятості скористалися понад 250 осіб з числа зайнятого населення та близько 60 зареєстрованих безробітних.

Директор Чугуївського МРЦЗ                                                 Л.Л. Масалітіна

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/855 | Переглядів: 267Дата публікації: 09:17 29.11.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих