Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Чугуївській ЗОШ № 7 – 55!
Чугуївській ЗОШ № 7 – 55!

Поділитися новиною:

Чугуївській ЗОШ № 7 – 55!

2 грудня 2016 року Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 відсвяткувала своє 55-річчя, яке принесло всім учасникам ювілею радість зустрічі, гордість за досягнення й відкрило нову сторінку перед майбутнім.

Ювілей школи - це не тільки свого роду історична подія, це певна межа, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя та педагогічний талант рідній школі і, звичайно, накреслити плани на майбутнє. За 55 років школа випустила в доросле життя 3360 учнів, у її стінах працювало 387 вчителів, у різні періоди її очолювало 7 директорів.

На цьому святі зібралися усі ті, хто певною мірою причетний до життя нашої школи, хто долучився до її заснування, хто здійснює пряме чи опосередковане управління нею сьогодні, а саме: заступник міського голови Вінник Тетяна Свиридівна, народний депутат України  Шенцев Дмитро Олексійович, депутат Харківської обласної ради  Донськой Олександр Михайлович, депутати Чугуївської міської ради  Лапіна Алла Анатоліївна, Сердюк Валентин Миколайович, Овчаренко Руслан Юрійович, керівник міської громадської приймальні народного депутата України Д.О. Шенцева Куралех Ніна Костянтинівна.

Проникливими та чуттєвими були музичні виступи учнів та педагогів, які  сприймались глядачами  як щирі зізнання в любові до рідної школи.

Хочеться звернутися  зі словами щирої вдячності  та поваги до  вчителів, які за покликом серця працюють у закладі не одне десятиріччя: це Чепель Лідія Михайлівна, Бондаренко Надія Миколаївна, Кабанова Надія Федорівна, Ярова Олена Володимирівна; а також відзначити вчителів - випускників школи Приступу Наталію Володимирівну, Сіроштан Юлію Олександрівну, Мороз Олену Валентинівну, Сторожеву Ольгу Сергіївну, Серенко Ларису Сергіївну, Гордєєву Юлію Михайлівну, Креденцер Олену Геннадіївну.

Достойним прикладом для педагогів є вчителі-ветерани, які є бажаними гостями в школі і добрими порадниками у роботі.  За їх допомогою готуються матеріали для випуску літопису школи.

Надійними помічниками педагогів  є батьки учнів. Вони активно включаються у навчально-виховний процес, допомагаючи педагогам проводити тематичні лекції, концерти, долучаються до оновлення класних кімнат.

Можливо, не всім випускникам судилося стати вченими, письменниками чи акторами, але вогник благородства, шляхетності, інтелектуальності й творчості, запалений у їхніх серцях рідною школою,  горить у них і сьогодні. Ми, вчителі, щиро радіємо їхнім успіхам, бо це й наші успіхи.

Сьогодні  навчальний заклад за підтримки місцевої влади, батьківського активу намагається крокувати в ногу з потребами сучасності, продовжує розбудовуватися.  За останні роки роблено капітальний ремонт актової  та спортивної зал, роздягалень, встановлено душові кабінки, нові меблі, обладнано сучасну автономну котельню. Є в школи №7 досягнення й на теренах педагогічних розробок, і за результатами участі учнів в олімпіадах, конкурсах, зовнішньому незалежному оцінюванні.

Адміністрація, учні, батьки висловлюють подяку міському голові Г.М.Мінаєвій, заступнику міського голови  Т.С.Вінник, народному депутату України  Д.О. Шенцеву,  депутатам обласної та місцевої рад, Відділу освіти Чугуївської міської ради за вагомий внесок у розвиток матеріально-технічної бази школи.

Добра і щастя, творчих здобутків, світлого майбутнього тобі, школо № 7!

Колектив ЗОШ № 7

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/892 | Переглядів: 169Дата публікації: 15:19 05.12.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
22.02.2018
09:00 - Постійно-діючий семінар «Актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ» Постійно-діючий семінар «Актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:22.02.2018 09:00 Місце проведення:ЗОШ №7
14:00 - Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та включення до ДАРПу Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та включення до ДАРПу інформації про фактичну адресу проживання пільговика Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:22.02.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
14:00 - Засідання комісії по контролю за розрахунками за спожиті енергоносії, Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Засідання комісії по контролю за розрахунками за спожиті енергоносії, Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:22.02.2018 14:00 Місце проведення:Каб № 14 викон. коміт.
15:00 - Школа майстерності для вчителів географії «Абетка географії» Школа майстерності для вчителів географії «Абетка географії» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:22.02.2018 15:00 Місце проведення:Чугуївський НВК № 6
23.02.2018
15:00 - Церемонія нагородження лауреатів конкурсу професійної майстерності «Людина року 2017» Церемонія нагородження лауреатів конкурсу професійної майстерності «Людина року 2017» Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:23.02.2018 15:00 Місце проведення:КУ КЦ «ІМІДЖ»
24.02.2018
08:30 - Участь команд вихованців ЦТК в змаганнях учнівської молоді Харківської області з пішохідного туризму у закритому приміщенні Участь команд вихованців ЦТК в змаганнях учнівської молоді Харківської області з пішохідного туризму у закритому приміщенні Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:24.02.2018 08:30 Місце проведення:Не визначено!м. Харків (ЗОШ №38)
10:00 - Участь в Обласних (зональних) змаганнях з футболу серед команд закладів освіти Харківської області Участь в Обласних (зональних) змаганнях з футболу серед команд закладів освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:24.02.2018 10:00 Місце проведення:смт. Солоницівка Дергачівськог району
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих