Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
засідання клубу спілкування «Затишок»
засідання клубу спілкування «Затишок»

Поділитися новиною:

засідання клубу спілкування «Затишок»

В теплій, дружній атмосфері пройшло засідання клубу спілкування «Затишок» 02.12.2016 року з інвалідами, які знаходяться на обслуговуванні у відділеннях соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради до Міжнародного Дня інвалідів.

         З найщирішими побажаннями здоров'я, активності, довголіття від імені міського голови Мінаєвої Г.М., начальника управління соціального захисту населення та директора Територіального центру висловили заступник начальника УСЗН Злотнікова Н.Г., та  завідувач відділення соціальної допомоги вдома. Болохова О.А.

Для людей з обмеженими можливостями підготували та провели концерт учасники клубу «Жемчужина» та вокально-танцювальний ансамбль «Калинонька» селища Кочеток.

Організатори та учасники зустрічі висловили вдячність підприємцю Заневській В.В. за частування смачним пирогом та  керівнику проекту німецького фонду «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє.» Єгоровій В.В. за  активне сприяння у наданні благодійної допомоги у вигляді солодощів. 

Альбом: засідання клубу спілкування «Затишок» Альбом: засідання клубу спілкування «Затишок» Альбом: засідання клубу спілкування «Затишок»
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/893 | Переглядів: 113Дата публікації: 15:25 05.12.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих