Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
РОЗПОЧАТО РОБОТУ ПУНКТУ ОБІГРІВУ
РОЗПОЧАТО РОБОТУ ПУНКТУ ОБІГРІВУ

Поділитися новиною:

РОЗПОЧАТО РОБОТУ ПУНКТУ ОБІГРІВУ

Відповідно до розпорядження міського голови Мінаєвої Г.М. № 379 від 20.09.2016 року «Про соціальний захист бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 2016-2017років по м. Чугуєву»

 при Територіальному центрі розпочав роботу пункт обігріву та організоване гаряче харчування для бездомних осіб, які зареєстровані у відділенні обліку бездомних осіб. Також поновлено роботу пункту роздачі теплого одягу, що був у використанні для надання екстреної допомоги бездомним.

Соціальні працівники здійснюють патрулювання по вулицях міста та співпрацюють з дільничними інспекторами поліції з метою виявлення бездомних громадян, які потребують термінової допомоги в зимовий період.

Просимо небайдужих громадян, якщо у Вас є теплий одяг, який Вам не потрібен, принесіть його, будь ласка, в пункт роздачі теплого одягу (вул. Гвардійська, буд. 19, Центр соціальної активності) або зателефонуйте нам по телефону 40-715, 0956787858, 0977831239 і соціальні працівники заберуть його самі для бездомних та осіб, звільнених з місць позбавлення волі. 

 

Відділення обліку бездомних осіб.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/894 | Переглядів: 119Дата публікації: 15:28 05.12.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих