Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
«Разом в майбутнє»
«Разом в майбутнє»

Поділитися новиною:

«Разом в майбутнє»

В п’ятницю, 02 грудня 2016 року, місто Чугуїв з робочим візитом відвідав голова постійної комісії з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків Харківської обласної ради Донський Олександр Михайлович. В урочистій залі знагоди дня працівника місцевого самоврядування, головам 9ініціативних групп,що перемогли у конкурсі «Разом в майбутнє» було вручено сертифікати.

В номінації «Енергоефективність та енергозбереження» презентували 3 проекта:

-Міні проект «Енергозбереження об’єкту соціального захисту». Реалізація цього міні проекту є подовженням низки заходів, які направлені на енергозбереження в Управлінні соціального захисту населення Чугуївської міської ради. Міні-проект направлено на покращення умов праці та умов надання адміністративних і соціальних послуг понад 30 тис. мешканцям територіальної громади м. Чугуєва.

-Міні-проект «Тепла оселя». З метою зменшення теплових потреб, зниженням вартості обігріву та забезпечення визначеного мікроклімату в приміщеннях будинку № 7 по вул. Кожедуба, жителі вирішили запровадити ініціативу «Тепла оселя», в рамках якої впроваджувати енергозберігаючі заходи.

-Міні-проект «Разом в Європу». Капітальний ремонт даху в домі по Якіра 32,б. (проект написано за підтримки мешканців дома, ініціатором написання проекту виступило керівництво ОСМД по вул. Якіра 32,б).

 

ІІ номінація  - «Чисте довкілля» - 1 проект:

-Міні проект «Стоп – втраті водних ресурсів!». Завданням цього проекту є протягом року знизити рівень споживання води шляхом безоплатного встановлення лічильників води для  162  соціально-незахищених категорій мешканців м. Чугуєва.

ІІІ номінація – «Добробут громад» - 5проектів.

-Міні – проект «Дорога В Майбутнє». Мета міні-проекту: створення безпечних та комфортних умов руху дітей провулком Якіра до місця навчання. Результатом реалізації міні проекту стало облаштування асфальтобетонним покриттям пішохідної доріжки зі встановленням поребрика, встановлення приладів вуличного освітлення  з використанням енергоефективних технологій вздовж тротуарної доріжки, встановлення  паркану вздовж будівлі № 13 по провулку Якіра.

-Міні проект - «Діти - наше майбутнє» (капітальний ремонт плескалки та придбання вуличних ігрових елементів для Чугуївського ДНЗ(ясла-садок) № 8 Чугуївської міської ради). Метою проекту є створення сучасних комфортних  умов для організації  ігор на ігрових майданчиках, проведення повноцінного загартовування дітей в плескательному вуличному басейні. Завдання міні-проекту є: проведення ремонту плескалки, підведення водопроводу, каналізації тощо, придбання сучасних ігрових форм для вуличних майданчиків.

- Міні-проект «Панацея від багатьох недуг». Створення спеціалізованої кімнати для проведення сеансів спелеотерапії у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради для лікування та профілактики захворювань дихальних шляхів, оздоровлення, релаксації мешканців міста Чугуєва (особи похилого віку та люди з інвалідністю) та тимчасово переміщених осіб.

-Міні-проект «Молодь обирає спорт».

У м-ні Дружба урочисто відкрили спортивний майданчик. Майданчик багатофункціональний. Діти та дорослі можуть грати в баскетбол, настільний теніс і займатися воркаутом.
-Міні-проект «Онлайн комунальний диспетчер Чугуєва». Метою проекту є створення об’єднаної комп’ютеризованої системи диспетчерської служби міста, як механізму розвитку соціальних комунікацій, та інструмент впливу громадськості при формуванні та реалізації міської політики сталого розвитку. Кожен споживач комунальних послуг має можливість повідомити про виявлену проблему будь-яким зручним способом:- за телефоном диспетчерської служби або  шляхом подання онлайн-заявки на сайті. В рамках реалізації проекту було розроблено сайти на кожному комунальному підприємству, які підключені до «Комунального диспетчера».

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/895 | Переглядів: 272Дата публікації: 15:46 05.12.2016
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
20.02.2018
09:00 - Покладання квітів до Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні Покладання квітів до Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні Організатор:Макаренко Л.П. Юхно О.В. Цибульник О.В. Час проведення:20.02.2018 09:00 Місце проведення:Сквер Захисників Вітчизни
15:00 - Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:20.02.2018 15:00 Місце проведення:Каб № 14 викон. коміт.
21.02.2018
12:00 - Участь вихованців ЦТК у ХІІ Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» Участь вихованців ЦТК у ХІІ Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:21.02.2018 12:00 Місце проведення:ХНУ ім. Каразіна
15:00 - Участь в урочистому заході з нагоди закінчення зборів з оперативним резервом Збройних Сил України Участь в урочистому заході з нагоди закінчення зборів з оперативним резервом Збройних Сил України Організатор:Макаренко Л.П. Юхно О.В. Час проведення:21.02.2018 15:00 Місце проведення:РБК
22.02.2018
09:00 - Постійно-діючий семінар «Актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ» Постійно-діючий семінар «Актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:22.02.2018 09:00 Місце проведення:ЗОШ №7
14:00 - Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та включення до ДАРПу Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та включення до ДАРПу інформації про фактичну адресу проживання пільговика Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:22.02.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
14:00 - Засідання комісії по контролю за розрахунками за спожиті енергоносії, Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Засідання комісії по контролю за розрахунками за спожиті енергоносії, Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:22.02.2018 14:00 Місце проведення:Каб № 14 викон. коміт.
15:00 - Школа майстерності для вчителів географії «Абетка географії» Школа майстерності для вчителів географії «Абетка географії» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:22.02.2018 15:00 Місце проведення:Чугуївський НВК № 6
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих